Letenky do Fara

Online rezervace letenek:

Portugalské Faro za 3 370 Kč

15. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zavítejte v dubnu s dopravcem ČSA do portugalského města Faro. Cesta do cíle je naplánována s odletem z Vídně a zpáteční let s příletem do Prahy. Letenky rezervujte na webu Královna, nebo Student Agency.

Levné letenky: Sardinie, Mallorka, Faro

08. 03. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnes zveřejnil Ryanair svou akční nabídku letenek - cena se pohybuje od 219 Kč, nebo také 9 €. Jde o poněkud vyšší "akční nabídku", než jsme u Ryanairu zvyklí. Na druhou stranu lze najít i levné letenky v termínu Velikonoc. Ještě bychom měli upozornit, že dnes o půlnoci končí sleva 35% u aerolinky EasyJet. Pokud byste rádi do Paříže nebo Amsterdamu, měli byste této akce využít.

Akční letenky v dubnu v podání Ryanairu

15. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vyhledali jsme levné letenky v měsíci dubnu od společnosti Ryanair. Ta prodlužila svou akční nabídku, kdy prodává letenky od 150 korun / 6 €.  Levně letět můžete do měst jako jsou: Brusel, Londýn, Trapani, Faro či Bologna. Navíc na našem webu vybíráme to nejlevnější ubytování v těchto a spoustě dalších městech.

Portugalské Faro se stopoverem v Madridu jen za 1 142 Kč! Odlet z Prahy!

01. 08. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud rádi navštěvujete víc zemí naráz, máme tu pro vás nedělní tip na říjnovou cestu na jihozápad Evropy. Z Prahy odletíte nejprve do portugalského Fara, kde strávíte pět nocí a poté se na jednu noc přemístíte do španělského Madridu. Navštívíte tedy hned dvě evropské země, avšak za letenku zaplatíte pouhých 1 142 Kč!

Akční letenky a levné ubytování: Paříž, Stockholm, Mallorca

25. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Akční letenky se nám pomalu zhouply na podzimní měsíce. Ryanair začal vydávat své akční slevy na měsíce září a říjen. Zároveň v těchto měsících lze získat levněji ubytování, oproti červenci či srpnu. Například velmi příjemná je cena ubytování a letenky na Mallorku nebo portugalského Fara. Věříme, že zaujmou i ceny letenek či ubytování do měst jako jsou Paříž či Brusel.

Akční letenky a ubytování do Fara, Santanderu nebo Říma

09. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair od dnešního dne nabízí akční letenky od 10 €. Nejvíce levných letenek za tuto cenu najdete v měsíci červnu a hlavně červenci. Z Prahy příliš akčních letenek není. Opět platí, že více akčních letenek najdete na odletech z Bratislavy anebo polských či německých měst.

Akční letenky a levné ubytování do Moskvy, Fara nebo Cagliari

28. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Informace o akčních levných letenkách jsme sbírali od společností Ryanair, Wizzair a Air Berlin.Zajímavé akční letenky jsou na trasách Katovice-Bologna, Bratislava-Bari anebo Frankfurt-Faro. Zajímavá je i cena letenky z Berlína do Moskvy. Wizzair tradičně nabízí levné letenky z Prahy do Milana.Levné ubytování najdete, například v portugalském městě Faro, anebo v italském městě Bologna. Levně se dá ubytovat také v ruském Petrohradu.

1


Téma: Letenky do Fara

Aktuálně zde naleznete 7 článků na téma Letenky do Fara.

Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítky



Užitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.