Letenky do Lisabonu

Online rezervace letenek:

Wizzair: nové trasy z Varšavy! Lisabon, Malta, Alicante a další od 99 PLN (702 Kč)!

06. 08. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Největší low-cost aerolinka ve střední a východní Evropě Wizzair dnes oznámila výrazné rozšíření nabídky letů z polského letiště Varšava Chopin (WAW). Od 17. ledna 2015 společnost spouští dvě nové destinace určené pro milovníky lyžování – lety do italských měst Verona a Turín s frekvencí jednou týdně.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Lisabonu? Vybírejte pohodlně online!

Z Mnichova do Lisabonu od 3 442,- Kč

09. 04. 2014     Letenky levně     Trvalý odkaz

Jaro sice teprve začíná, ale už teď si můžete pořídit levné letenky na letošní podzim. Chcete se rozloučit s letní sezónou během cestování po Portugalsku? Teď je ten správný čas na hledání levných letenek. Letenku z Mnichova do Lisabonu lze zakoupit již od 3.442,- Kč.

Levné letenky do Španělska a Portugalska od 2830 Kč!

15. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Plánujete-li cestu na Pyrenejský poloostrov nabízí se využití služeb leteckých společností Vueling či TAP Portugal, které nabízí výhodné letenky do španělských a portugalských měst. Vueling v této chvíli létá na jediné přímé lince Praha – Barcelona (BCN) a jednosměrné letenky nabízí od 1415 Kč.

Lufthansa: Promo tarify do destinací po celé Evropě, Moskva a Lisabon za 4.690 Kč

06. 09. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Německý přepravce Lufthansa reaguje na stávku některých svých zaměstnanců snížením tarifů z Prahy do celé Evropy. Kromě mnoha destinací v západní a jižní Evropě, do kterých se i přes slevu dlouhodobě dostanete levněji jinými aerolinkami, je v nabídce mnoho zajímavých měst, jejichž ceny jsou nyní velmi pod jakoukoliv konkurencí.

Levné letenky do Lisabonu: Z Prahy jenom za 2 531 Kč

07. 08. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do portugalského Lisabonu nyní pořídíte se společnostmi Wizzair a easyJet. V případě odletu z Prahy je pořídíte již za 2 531 Kč.

TAP Portugal letenky: Lisabon od 2404 Kč

28. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Láká-li vás Portugalsko, využijte tyto levné letenky od TAP Portugal do Lisabonu. Za letenky zaplatíte za cestu tam i zpět včetně poplatků pouhých 2404 Kč (€98.39). Akční nabídka se vztahuje pro odlety z Letiště Vídeň Schwechat (VIE). Nabídku naleznete pro odlety na přelomu října a listopadu 2011.

Nejlevnější easyJet letenky do Lisabonu – 1670 Kč

07. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letenky do Lisabonu bývají většinou poměrně drahé (kolem 5000 Kč), přinášíme proto příjemné povzbuzení pro ty, kteří mají na podzim nějaké to volno a mohou si tedy dopřát levné letenky do Portugalska a to již od 1670 Kč za cestu tam i zpět.

Nejlevnější akční letenky a ubytování: Lisabon, Neapol, Pisa

27. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Opět jsme hledali nejlevnější akční letenky společností Ryanair, Wizzair a EasyJet. Mezi zajímavé destinace by mohl patřit Lisabon. Za 4 dny ubytování a letenky - to vše pro dvě osoby - zaplatíte celkem 5 418,- Kč. Atény jsou zhruba o tisíc korun dražší. Odlet je z Berlína. Z Prahy je zajímavá trasa do Neapole. Dvě osoby zaplatí za ubytování a letenky cca. 4 300,- Kč.A co takhle si zaletět na prodloužený víkend do italské Pisy? Letenka pro dvě osoby, tam i zpět, vč. tax (bez poplatku za platbu) stojí 40 €. Nevynechali jsme také nabídku nejlevnějších letenek k moři, např. na Sicílii.

Nejlevnější letenky začínají na 130 korunách

20. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Velmi levné ubytování je tentokrát v Lisabonu. Tři noci v tomto úžasném městě pro dvě osoby stojí 1 858,- Kč. S letenkami zaplatíte 4 459,- Kč. Sledujte nabídku v tabulce EasyJetu. Levné letenky jsou z Prahy do Stockholmu. Již to dlouho nebude trvat, a za dnešní ceny do Stockholmu se jen těžko letecky dopravíte. Hodně zajímavá je trasa do Londýna - za dvě osoby zaplatíte jen cca. 530,- Kč za letenky vč. tax!

Akční letenky a levné ubytování: Londýn, Paříž, Lisabon

04. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Za zmínku dnes stojí nabídka levné letenky do Londýna. Cena za dvě osoby je cca. 832,- Kč. Zajímavá je také trasa do Agadiru v Maroku. Dvě osoby zaplatí za týdenní pobyt a letenku tam i zpět ( v ceně je příruční zavazadlo) přibližně 6 970,- Kč. Jedná se tedy o poměrně levnou dovolenou.Další zajímavé město by mohl být Lisabon. Dvě osoby za letenky a ubytování zaplatí 4 462,- Kč za prodloužený víkend v tomto městě. K ceně je nutné přičíst dopravu na letiště, případně MHD. I tak se jedná o pěkný a levný eurovíkend.

1 2


Téma: Letenky do Lisabonu

Aktuálně zde naleznete 13 článků na téma Letenky do Lisabonu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.