Wizzair: nové trasy z Varšavy! Lisabon, Malta, Alicante a další od 99 PLN (702 Kč)!

06. 08. 2014     Akční letenky.cz

Největší low-cost aerolinka ve střední a východní Evropě Wizzair dnes oznámila výrazné rozšíření nabídky letů z polského letiště Varšava Chopin (WAW). Od 17. ledna 2015 společnost spouští dvě nové destinace určené pro milovníky lyžování – lety do italských měst Verona a Turín s frekvencí jednou týdně.

Štítky:
Letenky do Alicante, Letenky do Lisabonu, Letenky na Maltu, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Lisabonu? Zajímají vás letenky Varšava? Letenky na Maltu, Lisabonu i Varšavy nakoupíte výhodně na webu. Vybírejte pohodlně online!
 • Nové trasy od Ryanairu

  (16.01.2014, Rádi cestujeme) Nízkonákladová dopravní společnost Ryanair dne 15. ledna oznámila, že otevře nové trasy z anglického Manchesteru. Těšit se na to můžeme od března letošního roku. Nové trasy budou mířit do :  Barcelony, Boloně, Fueteventury a Grand Canaria. Také přidá více letů do již stávajících linek. A to budou Dublin, Ibiza, Lanzarote, Malaga a Tenerife.

 • Travel Service zahájil prodej letenek na nové lince Praha-Londýn

  (27.11.2014, Rádi cestujeme) Dnešním dnem začíná prodej letenek nové linky společnosti Travel Service. Letadla začnou létat na lince Praha-Londýn 30. března 2015.

 • Air One: nové spojení z Vídně a Prahy

  (24.10.2013, Akční letenky.cz) Další nové linky chystá ve svém letovém řádu letecká společnost Air One, která již mimo jiné létá z Prahy do Benátek a Pisy. Novou destinací se na jaře stane Catania ležící na Sicílii a dostupná bude z letiště Praha i Vídeň.

 • RYANAIR NOVĚ NA LINCE PRAHA–BRÉMY

  (06.02.2015, Rádi cestujeme) Ryanair, nejoblíbenější evropský letecký dopravce, ve čtvrtek 5. 2. 2015 ohlásil, že bude nově létat na trase z Prahy do Brém. Linka bude v provozu od 2. května 2015 s rotací třikrát týdně.


Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.