Letenky do Portorika

Online rezervace letenek:

Listopadové Portoriko z Londýna za 7 820 Kč

03. 10. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Okořeňte si zimní období návštěvou hlavního města Portorika. Cíl letu exotické San Juan leží v tropickém podnebním pásu a to zaručuje celoroční výborné počasí s průměrnou teplotou 27 °C. Výhodná cena zpátečních letenek aerolinky Norwegian zahrnuje přepravu kabinového zavazadla.

Norwegian: Portoriko z Londýna za 9 420 Kč

14. 09. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladová aerolinka Norwegian provozuje leteckou linku na trase Londýn – San Juan v Portoriku. Využijte příležitosti vyrazit v listopadu za teplem a rezervujte zpáteční letenky za dobrou cenu 269 Liber / 9 420 Kč. Tento "Lowfare" tarif zahrnuje přepravu příručního zavazadla.

Letenky do Portorika od 9 130 korun

18. 01. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Portoriko je přidružený stát USA a najdete jej v Karibském moři. Nyní do této exotické země je možné doletět za zvýhodněnou cenu 9 130 korun. Jedinou vráskou na kráse je odlet až z Barcelony. Pokud se do Portorika vydáte, počítejte s tím, že budete spíše potřebovat španělštinu, než-li angličtinu.

Z Frankfurtu San Juan v Portoriku od 12.499,- Kč

22. 11. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud byste chtěli ještě na poslední chvíli před Vánoci odletět do tepla za koupáním, můžete využít nabídky levných letenek z Frankfurtu do Portorika od 12.499,- Kč. Místa jsou k dispozici v této ceně v prosinci. U frankfurtského letiště je možné parkovat již od 49,- EUR za týden, pokud si místo rezervujete dostatečně dopředu.

Letenky za exotikou: Azory a Portoriko

29. 01. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Na závěr tohoto víkendu vypisujeme zajímavé ceny letenek do exotického Portorika a na Azory. Zpáteční letenky na Azory stojí necelých 8 500 korun vč. tax, Portoriko vás bude stát zhruba 11 700 korun.

Co nejlevnější letenky do vzdálených míst

17. 11. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Máme pro vás levné letenky do vzdálených destinací, jako jsou např. Bangkok, New York, Peking, Portoriko či Melbourne. Letenka do New Yorku za přibližně 7 000 korun, Bangkok za 9 541 korun a Peking za 9 878 korun.

Letenky pod 15 tisíc do Brazílie nebo Portorika

15. 06. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Za velmi zajímavou cenu nabízí letenky společnost Condor. Například do Brazílie vás dopraví z Frankfurtu za necelých 15 tis. korun. Výhodou je, že si můžete zvolit delší termínový odstup mezi příletem a zpátečním odletem. Do Frankfurtu se můžete dopravit například jedním z mnoha autobusových spojů z Prahy, případně, pokud jste z Ostravska, lze letět z Katovic s Wizzairem. A pokud sníte o dovolené v Karibiku - možná vás zaujme druhá nabídka levných letenek - let z Hamburku do Portorika. Cena pod 15 tis. korun je výrazně pod běžnou cenovou hladinou.  

1


Téma: Letenky do Portorika

Aktuálně zde naleznete 7 článků na téma Letenky do Portorika.

Sponzorované odkazy


Letenky do Mexika

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.