Letenky na Krétu

Online rezervace letenek:

Z Vídně k Středozemnímu moři od 2 200 Kč

23. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky na řecký ostrov Kréta nabízí aerolinky Tuifly a Aegean Airlines. Významný řecký přístav a město Heraklion máte příležitost navštívit v červnových termínech. Autobusové spoje Student Agency vás dopraví z Prahy, Brna a jiných českých měst přímo na vídeňské letiště Schwechat. 

Zpáteční letenky do Řecka již od 2 990 Kč

12. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Řecký dopravce Aegan Airlines přináší letenky z Prahy do řeckých destinací. Zpáteční letenky začínají na 2 990 Kč. Letět můžete do Soluně, Athén, na Rhodos či na Krétu do heraklionu nebo Chanie.

Kréta – zpáteční letenky na jaro za 2.105 Kč

19. 01. 2015     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud byste rádi vyrazili na Krétu, tak v porovnání s cenami zpátečních letenek z Prahy vychází jednoznačně levněji odlet z nedalekých polských měst Vratislavi a Katovic. Ryanair provozuje přímé linky z těchto měst do krétské Chanie. Aktuálně nejvýhodnější termíny jsou v prodeji na duben letošního roku za cenu od 2.105 Kč za zpáteční letenku.

Z Prahy na Krétu od 2 781,- Kč

04. 12. 2014     Letenky levně     Trvalý odkaz

Už dnes můžete začít plánovat levnou dovolenou na příští rok. Právě teď je nejlepší čas na nákup letenek do plážových destinací v prázdninové sezóně. Letenku Prahy do Heraklionu na Krétě lze nyní koupit již od 2.781,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 8. 9. 2015 a návratem 15. 9. 2015 v našem vyhledávači).

Z Prahy na Krétu od 2 781,- Kč

04. 12. 2014     Letenky levně     Trvalý odkaz

Už dnes můžete začít plánovat levnou dovolenou na příští rok. Právě teď je nejlepší čas na nákup letenek do plážových destinací v prázdninové sezóně. Letenku Prahy do Heraklionu na Krétě lze nyní koupit již od 2.781,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 8. 9. 2015 a návratem 15. 9. 2015 v našem vyhledávači).

Kréta v příští sezóně – zpáteční letenky z Prahy za 2.305 Kč !

02. 12. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

O tom, že díky včasné rezervaci letenek můžete ušetřit spoustu peněz, se vás prostřednictvím těchto stránek snažíme přesvědčovat každý den. Ne jinak je tomu i v případě letenek na Krétu. Zpáteční letenky na přímé lince společnosti Aegean Airlines z Prahy do Heraklia na příští září tak aktuálně zakoupíte od 2.305 Kč včetně všech povinných poplatků.

Zpáteční letenky na Krétu za 2.264 Kč

19. 02. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Četli jste knihu Roberta Fulghuma Třetí přání? Pokud ano, pak vás už dál nemusím lákat a výlet na Krétu je pro vás jasnou volbou. Pro vás ostatní je Kréta největším řeckým ostrovem, krásnou hornatou oblastí, kde vás jistě ohromí národní park Samaria s nejdelší soutěskou v Evropě.

Za mořem na Krétu levně

04. 06. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

S nízkonákladovou leteckou společností Ryanair doletíte do historického města Chania, které leží v severozápadní části Kréty, poměrně levně. Na konci článku jsme vypsali aktuální levné letenky do města Chania s cenou od 671 Kč. Spolu s ubytováním vás dovolená na Krétě může stát od 7 tisíc korun - v ceně jsou dvě zpáteční letenky s příručním zavazadlem, a pokoj pro dvě osoby na týden.

Letenky z Brna: Ibiza od 1 645 Kč, Kréta 1 150 Kč

29. 03. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vyhledali jsme aktuálně nejlevnější letenky, jak do předních evropských metropolí, tak také k moři. Zvláště zajímavé jsou letenky z Brna do Palerma na Sicílii. Vůbec nejnižší cenu letenek hledejte na trase z Bratislavy, případně z Brna, do Milána - v případě Bratislavy stojí zpáteční letenka necelých 300 korun! Pokud máte rádi španělskou Ibizu, můžete se vydat z Bratislavy na tento ostrov - zpáteční letenka vás bude stát zhruba 1 700 korun. Dvě osoby zaplatí za letenky i ubytování na Ibize necelých 8 500 korun. V ceně letenky jsou taxy, a příruční zavazadlo. Cena letenka je platná v případě, že budete platit kartou Mastercard Prepaid. Ještě o něco levněji vás bude stát dovolená na Krétě.

Levně letecky na Krétu

14. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Největší řecký ostrov Kréta, je díky irskému Ryanairu o něco dostupnější. Letos Ryanair bude na tento ostrov létat nově z Vratislavi a cena zpáteční letenky není nijak vysoká. Aktuálně jsou na této trasy nejlevnější letenky v dubnu, postupem času očekáváme zlevnění i v pozdějších měsících. A jak vypadá konkrétní zpáteční letenka, vč. ubytování?

1 2


Téma: Letenky na Krétu

Aktuálně zde naleznete 12 článků na téma Letenky na Krétu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Běloruska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.