Letenky na Kos

Online rezervace letenek:

Letenky do Norska od 273 Kč, na ostrov Kos od 660 Kč

06. 06. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnešní akční letenky nás zavedou do Říma, Benátek či norského Osla. Nejlevnější letenka je tentokrát z Katovic do Osla - cena je neuvěřitelných 273 korun! Cena je vč. tax. V ceně letenky je příruční zavazadlo. Levně letecky je možné se vydat na ostrov Kos a to za cenu 660 korun.

Letecky na dovolenou do Řecka

12. 01. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Připravili jsme pro vás aktuální nabídku letenek na řecké ostrovy vč. ubytování. Levné letenky na Krétu, Kos či Mykonos vedou především z Německa. Letenky na Krétu jsou již od 1 883 korun, Kos stojí ještě o pár korun méně. Nejlevnější ubytování začíná na částce 168 korun za osobu a noc.

SmartWings nově do Soluně

20. 03. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český nízkonákladový letecký dopravce SmartWings má na své mapě novou destinaci - je jí město Soluň. Tato destinace je do systému zavedena od nadcházející zimní sezóny.Nově bude také SmartWings létat v letní sezóně do turecké Antálie, francouzských měst Nice a Nantes a na řecký ostrov Kos. Objednávat letenku lze na webu dopravce.

Krátce: SmartWings - nové linky z Ostravy či Brna

14. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

SmartWings nabízí nové lety z Brna a Ostravy na Rhodos, Kos,  Korfu, do Heraklionu a Burgasu. Cena zpáteční letenky například z Ostravy do Heraklionu je přibližně 6 000 korun. Poněkud starší informací  je, že od února 2011 Smartwings rozšířil své lety z Prahy do Dubaje. K již zavedené lince ve středu přibyla od 13. února linka operující v pátek a v neděli.

Smart Wings letenky: řecké léto 2011 již v prodeji

29. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Český nízkonákladový přepravce Smart Wings spustil prodej letenek na léto 2011. Konkrétní se jedná o letenky do Řecka a to do následujících destinací: letenky na Korfu, letenky do Chanie, Heraklionu, na Rhodos, do Soluně, Zakynthosu a letenky na Kos. Letní řád pro letenky do Řecka zobrazuje následující tabulka.

Akční letenky a levné ubytování: Sicílie, Kanárské ostrovy, Kos

09. 09. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nejlevnější akční letenky tentokrát najdete na trasách do Milana, ale také na Sicílii či na Kanárské ostrovy. Z Bratislavy do Trapani Ryanair dopraví  dvě osoby už za 612,- Kč. Na Kanárské ostrovy pak za cenu 1 887,- korun. Více letů a cen najdete v tabulce níže. V tabulce také najdete velmi levné ubytování na Kanárech a ostrovu Kos.

Akční letenky a levné ubytování na Kos, Ibizu nebo Mallorcu

04. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnes bychom chtěli upozornit na trasu Katowice-Londýn. Cena za dvě osoby je 970,- Kč vč. tax (bez poplatku za platbu). Dále jsou zajímavé trasy Frankfurt-Kos - cena jen 1 144,- Kč za dvě osoby vč. tax. Akční letenky najdete i na Kanárské ostrovy, cena za dvě osoby je pod 3 000,- Kč.Hodně zajímavé je ubytování na Ibize, kde zaplatíte za dvě osoby a noc 555,- Kč. Prakticky totéž zaplatíte, pokud se ubytujete na ostrovech Kos, Lanzarote nebo Mallorca. Konkrétní termíny najdete v tabulkách níže.

Akční letenky a levné ubytování na Kos, Mallorku nebo do Dubaje

29. 04. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnešní akce je podle nás opravdu zajímavá. Zvláště letní destinace. Letenka z Bratislavy na Mallorcu za dvě osoby tam i zpět s příručním zavazadlem za cenu 832,- korun/32 €! Z Frankfurtu na Kos dvě osoby tam i zpět zaplatí za letenky 1 976,- korun/76 €! Navíc ubytování na noc ve dvoulůžkovém apartmánu stojí 486 Kč. Cena za letenky (pouze s příručním zavazadlem) a 11 denní pobyt stojí dvojici dohromady 7 319,- Kč. Dále je zajímavá nabídka serveru Pelikan.cz, Praha-Dubaj dvě osoby, tam i zpět, za cenu 11 476,- Kč. Ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu stojí pod 700,- Kč.Zajímavá je také cena ubytování v Burgasu - dvoulůžkový pokoj stojí pod 400,- Kč za noc. Více informací v poslední tabulce.

Ryanair létá do Řecka! Rhodos, Kos a Volos již od 1 538 Kč

08. 03. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladová společnost Ryanair od května expanduje do Řecka a otevírá své nové linky z Frankfurtu Hahn na letiště Volos a Kos, z Milána Bergama na letiště Volos, Kos a Rhodos a z italské Pisy do Rhodosu.

Ryanair: akční letenky a nové lety do Řecka

26. 02. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair včera oznámila, že vstoupí také na řecký trh, kam otevře hned 6 nových linek. Mezi nové destinace se přidají velmi oblíbená letoviska Kos, Rhodos a Volos. Lety z Milána Bergama do všech tří destinací, z Frankfurtu Hahnu na Kos a Volos a z Pisy na Rhodos začnou během května 2010.

1 2


Téma: Letenky na Kos

Aktuálně zde naleznete 12 článků na téma Letenky na Kos.

Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.