Letiště Brno

Online rezervace letenek:

Kam se dá létat z letiště Brno?

03. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Při hledání výhodných letenek se často vyplatí nehledat pouze lety z Prahy, ale věnovat pozornost i nabídce z Brna! Své lety odsud totiž provozují hned dvě nízkonákladové společnosti – Ryanair a Wizz Air. Ryanair denně spojuje Brno s Londýnem (letiště Stansted) a dvakrát za týden létá do Milána.

Letiště Brno: letenky po Evropě od 237 Kč

26. 10. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V dnešním příspěvku se trochu zaměříme na letenky z Brna, konkrétně na ty od aerolinek Ryanair a Wizzair. Obě letecké společnosti stále přícházejí s dalšími a dalšími zajímavými nabídkami a jinak tomu není ani teď. U irského přepravce ovšem od 28. října nastane situace, kdy v provozu zůstane pouze spojení Brno – Londýn (STN). Zatímco [...]

Ryanair v Brně: konec letenek do Alicante a Milána

13. 09. 2011     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

S příchodem zimní sezóny ruší Ryanair 5 ze svých dvanácti pravidelných linek týdně na brněnském letišti. Kromě již dříve oznámeného Alicante končí i doposud celoročně provozované spojení do Milána.

Nová spolupráce Czech Connect Airlines se Student Agency

12. 08. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Aerolinka Czech Connect Airlines (CCA) nabízí ve spolupráci se společností Student Agency expresní dopravu z Prahy na letiště Brno. Nová akce je vztažena na odlety linek z Brna do Moskvy a Petrohradu.

Nová linka Brno – Eindhoven od Wizzairu: Letenky již za 862 Kč

22. 06. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladová společnost Wizzair rozšiřuje svoje služby z letiště Brno a s platností od 16. prosince 2011 začne provozovat další přímou linku, tentokrát do nizozemského Eindhovenu. Létat se bude dvakrát týdně vždy v pondělí a v pátek – tam v 10:10 (přílet 11:50) a zpátky v 08:00 (přílet v 09:40).

WizzAir nabídne novou linku z Brna od 431 Kč

10. 06. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost WizzAir včera představila novou linku z Brna do Nizozemska. Od 16. prosince 2011 budou provozovány lety na trase Brno – Eindhoven vždy dvakrát týdně (pondělí a pátek). Eindhoven se tedy stane třetí destinací dostupnou z letiště Brno Tuřany.

Wizzair letenky do Říma: Z Brna přímým letem jen za 913 Kč

01. 06. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky z Brna do Říma nyní nabízí nízkonákladová společnost Wizzair. Zaplatíte za ně pouhých 913 Kč! Za tuto báječnou cenu se do hlavního města Itálie můžete podívat třeba v termínu od neděle 24. července do středy 27. července. Letenky si můžete objednat online na webu Wizzair.com.

Levné letenky z Brna od aerolinky Ryanair

31. 05. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud sháníte levné letenky po Evropě, zkontrolujte webové stránky nízkonákladové aerolinky Ryanair. Letecká společnost opět zahájila akci, která platí až do 2. června. Období pro cestování je vyhrazeno na 4. – 27. červenec. Z Brna jsou k dispozici lety do evropských měst Miláno, Londýn a Alicante.

Levné letenky do Alicante: Z Brna přímým spojem bez přestupů již za 1 508 Kč

27. 05. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do španělského Alicante přišla irská nízkonákladovka Ryan Air. V případě odletů z Brna pořídíte zpáteční letenky již za 1 508 Kč. A co víc, na výběr máte hned ze dvou termínů: 7. června – 12. června 7. června – 14. června Letenky si můžete objednávat online na adrese Ryanair.com.

Ryanair: levné letenky na Sicílii a Sardínii od 97 Kč

29. 04. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud vás láká dovolená na italských ostrovech Sicílie či Sardínie, jste tady správně! Irská nízkonákladová aerolinka Ryanair totiž od dnešního dne nabízí levné letenky do těchto destinací a akce trvá až do 3. května. Cestovní období je leteckou stanoveno na 13. květen až 30. červen.

1 2 3 4


Téma: Letiště Brno

Aktuálně zde naleznete 35 článků na téma Letiště Brno.

Sponzorované odkazy


Letenky do Keňi

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.