Ryanair v Brně: konec letenek do Alicante a Milána

13. 09. 2011     ALetenky.cz

S příchodem zimní sezóny ruší Ryanair 5 ze svých dvanácti pravidelných linek týdně na brněnském letišti. Kromě již dříve oznámeného Alicante končí i doposud celoročně provozované spojení do Milána.

Štítky:
Letenky do Alicante, Letenky do Itálie, Letenky do Milána, Letenky do Španělska, Letenky Ryanair, Letiště Brno, Ryanair

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Milána? Vybírejte pohodlně online!
 • Konec letenek Delta Air Lines z Prahy i Budapešti

  (23.11.2011, Akční letenky.cz) Pravděpodobně kvůli slabé poptávce a redukci transatlantických linek ruší americká letecká společnost Delta Air Lines přímé lety z Prahy do Atlanty a v roce 2012 s linkou nepočítají ani v letním letovém řádu. Na webu aerolinky je však stále možná rezervace letů zajišťovaných skupinou Air France-KLM, se kterou spolupracuje také náš národní přepravce ČSA.

 • ČSA: Výprodej letenek na konec srpna! Brusel za 2.885 Kč, Barcelona za 3.170 Kč

  (14.08.2012, Letenky levně) České aerolinie vyprodávají místa do svých letadel na konci srpna. Díky této dosti neobvyklé akci se můžete dostat ještě v srpnu například do Barcelony a zpět z Prahy za 3.170 Kč, což je promo tarif dostupný spíše jen na jaře při koupi dva měsíce předem. V akci je však daleko více destinací, jejichž výčet najdete [...]

 • Konec linek Brno – Praha a Bratislava – Praha

  (12.07.2011, ALetenky.cz) Začátek týdne přinesl hned dvě nepříjemné novinky. Pouze do konce července můžete zakoupit letenky na trasách Brno – Praha a Bratislava – Praha. ČSA i Central Connect Airlines s leteckým spojením končí.

 • Wizz Air: Barcelona z Prahy a zpět za 1.294 Kč

  (12.09.2012, Letenky levně) Nízkonákladová maďarská aerolinka Wizz Air přišla s výprodejem míst do Barcelony na konec listopadu a začátek prosince, díky čemuž se z Prahy do hlavního města Katalánska a zpět dostanete již za 1.294 Kč. Míst v tomto tarifu je velice málo a je dostupný aktuálně jen v datu 4. – 8. 12.


Sponzorované odkazy


Letenky do El Salvadoru

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
Skyscanner
Vyhledavač levných letenek.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.