Letiště Budapešť

Online rezervace letenek:

Wizz Air přidává 10 nových linek z Budapešti

08. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Celkem 33 destinací a 2,5 milionu míst- Wizz Air, největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě dnes oznámil, že přidává na svou základnu v Budapešti šesté letadlo a v následujících měsících otevře deset nových linek, celkem tak nabídne 33 destinací. Díky této nejnovější expanzi v maďarské metropoli Wizz Air navýší své kapacity na více než 2.5 milionu míst za rok.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Budapešti? Vybírejte pohodlně online!

Ryanair: Letenky z Budapešti do Madridu jen za 515 Kč!

07. 02. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

S krachem maďarské společnosti Malév přiválo na budapešťské letiště celé hejno nových linek, což má za následek levné letenky pro cestující. Ti tak mohou třeba díky Ryanairu letět z Budapešti do Madridu jen za 515 Kč!

Reakce aerolinek na krach společnosti Malév

06. 02. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ihned po krachu maďarské národní aerolinky Malév, o kterém jsme informovali v pátek, se objevily zprávy o nově chystaných linkách hned několika leteckých společností. Například nízkonákladovka WizzAir chystá navýšení kapacity na letišti v Budapešti a plánuje provoz až 129 letů týdně, které bude zajišťovat celkem pět Airbusů A320.

Ryanair se vrací do Budapeště

04. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Včera se v médiích objevily zprávy o krachu letecké společnosti Malev. Prakticky ihned na to reagují nízkonákladové společnosti Wizzair, SmartWings a Ryanair. Zvláště zajímavá je zpráva irského dopravce, který oznámil, že na letišti vybuduje svou základnu. Není to tak dávno, kdy Ryanair se z Budapeště úplně stáhnul, podobě jako z Prahy. Nyní je situace opačná a Ryanair bude provozovat z Budapeště přes 30 tras. Svou cestu tak můžete spojit i s několikadenním pobytem v Budapešti. A kam tedy Ryanair bude z Budapeště létat?

Ryanair bude končit i v Budapešti

03. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair ukončí lety také z maďarského hlavního města Budapešť. Minulý týden jsme vás informovali o tom, že Ryanair přestane létat z Letiště Praha zejména kvůli vysokým poplatkům na letišti. Server mediafax.cz uvedl s odvoláním na maďarský týdeník Budapest Business Journal, že stejný důvod je zřejmě příčinou ukončení letů z Budapešti.

1


Téma: Letiště Budapešť

Aktuálně zde naleznete 5 článků na téma Letiště Budapešť.

Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.