Malev

Online rezervace letenek:

Ryanair se vrací do Budapeště

04. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Včera se v médiích objevily zprávy o krachu letecké společnosti Malev. Prakticky ihned na to reagují nízkonákladové společnosti Wizzair, SmartWings a Ryanair. Zvláště zajímavá je zpráva irského dopravce, který oznámil, že na letišti vybuduje svou základnu. Není to tak dávno, kdy Ryanair se z Budapeště úplně stáhnul, podobě jako z Prahy. Nyní je situace opačná a Ryanair bude provozovat z Budapeště přes 30 tras. Svou cestu tak můžete spojit i s několikadenním pobytem v Budapešti. A kam tedy Ryanair bude z Budapeště létat?

Maďarské aerolinky Malév zkrachovaly, od 3. února ráno zůstávají všechna jejich letadla na zemi

03. 02. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Maďarské aerolinky Malév se již nějakou dobu potýkaly s finančními problémy a dokonce nějaký čas působily v režimu ochrany před věřiteli. Veřejností rovněž kolovaly informace, že společnost má finance pouze na provoz do konce ledna a poté již bude její budoucnost nejistá.

Po aerolince Spanair končí také maďarský Malév

03. 02. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Právě dnes ráno přistál poslední let maďarské aerolinky Malév, která tímto přerušila veškerý provoz. Na vině jsou především dlouhodobé finanční problémy a neschopnost uhradit zálohy, které vyžadovali partneři letecké společnosti. Evropská komise dále vyloučila další podporu firmy prostřednictvím maďarské vlády, a přepravce tak po šedesáti šesti letech své existence končí.

Maďarská aerolinka Malév nejspíše zkrachuje

03. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Budapešť - Maďarská letecká společnost Malév zastavila provoz a zrušila všechny lety. Důvodem je špatná finanční situace. Všechny lety byly zastaveny dnes v 6:00 SEČ. Malév uvedl, že dodavatelé ztratili důvěru ve firmu a začaly požadovat platby. Vláda pak již nebyla schopna firmě poskytovat další peníze. "To urychlilo odliv hotovosti v takové míře, že se do dnešního dne stala situace aerolinií neudržitelná," uvedlo vedení Malévu v prohlášení.

Easyjet a Malev jsou nejtiššími aerolinkami v Praze

01. 12. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V kategorii proudová letadla zvítězila letecká společnost easyJet, v kategorii vrtulových letadel obhájil loňský titul maďarský dopravce Malév. ČSA se umístili na čtvrtém místě. Travel Service až na místě devátém.

Akční letenky: s aerolinkou Malev od 4856 Kč

26. 04. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na webových stránkách maďarské letecké společnosti Malev jsou až do 30. dubna k dispozici zvýhodněné lety do destinací jako jsou Athény, Istanbul či Bukurešť. Cestovní období stanovila aerolinka do 15. října 2011, s výjimkou dnů 20. – 27. dubna.

Malév: Levné letenky do New Yorku z Budapešti jen za 8 701 Kč!

13. 03. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek z Budapešti do New Yorku přišly maďarské aerolinky Malév. Zpáteční letenky na jaro pořídíte již za 8 701 Kč. Dostupných termínů je poměrně dost, letět tak můžete například 11. května tam a 23. května zpět. Letenky si v případě zájmu můžete rezervovat online ZDE.

Malev: Zpáteční letenky na Kypr od 3918 Kč

18. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Malev, tradiční maďarský přepravce, vyhlásil novou akční nabídku na letenky. V rámci ní si můžete například vychutnat svěží levné letenky na Kypr (Larnaka, LCA) a to od 3918 Kč. Stačí, když na stránkách aerolinky prozkoumáte následující data: 22. 3. – 29. 3. či 25. – 29. 3. 2011.

Malev: letenky do Budapeště a hotel zdarma!

09. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Vyhrajte 2 letenky do Budapeště z kterékoliv destinace aerolinky Malev a k tomu navíc také 2 noci v luxusním hotelu včetně snídaně! A jak vlastně na to? Stačí odpovědět na jednu soutěžní otázku a to: Jaké profesionální ocenění aerolinka Malev obdržela v minulém roce?

Malév a levné letenky na Kypr: Larnaca z Prahy jen za 4 158 Kč

08. 02. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídou levných letenek na Kypr přišel maďarský přepravce Malév. Zpáteční letenky z Prahy do Larnaky tak pořídíte již za 4 158 Kč. Volných termínů je až do května poměrně dost, a tak je z čeho vybírat. Na ostrov ve Středozemním moři se můžete vypravit třeba 12. května, zpátky vám to pak poletí 17. května.

1 2 3


Téma: Malev

Aktuálně zde naleznete 21 článků na téma Malev.

Sponzorované odkazy


Letenky do Polska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.