Reakce aerolinek na krach společnosti Malév

06. 02. 2012     Akční letenky.cz

Ihned po krachu maďarské národní aerolinky Malév, o kterém jsme informovali v pátek, se objevily zprávy o nově chystaných linkách hned několika leteckých společností. Například nízkonákladovka WizzAir chystá navýšení kapacity na letišti v Budapešti a plánuje provoz až 129 letů týdně, které bude zajišťovat celkem pět Airbusů A320.

Štítky:
Letiště Budapešť, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Nabídka nových služeb letecké společnosti WizzAir

  (25.11.2011, ALetenky.cz) Nízkonákladové letecké společnosti se občas snaží vycházet svým zákazníkům co nejvíce vstříc. Například aerolince WizzAir jde o zvýšení pohodlí jejich cestujících.

 • Letecké společnosti aktualizují své letové řády

  (21.11.2012, ALetenky.cz) Pomalu přichází doba kdy jednotlivé letecké společnosti aktualizují své letové řády a často také zavádí či ruší letecká spojení mezi jednotlivými destinacemi. Ke změná samozřejmě dochází také u linek z České republiky.

 • Nízkonákladové letecké společnosti v ČR

  (14.04.2011, Akční letenky.cz) Dnes jsme si pro čtenáře připravili přehled nízkonákladových aerolinek létajících z České republiky. Konkrétně jsme vybrali takové letecké společnosti, které mívají ve své nabídce výhodné lety a které provozují lety z letišť v Praze, Brně a Ostravě. Asi nejčastěji se zde objevují články o aerolince Ryanair, ta však bohužel nabízí levné letenky pouze z Brna.

 • Letecké společnosti: shrnutí nejnovějších informací

  (09.05.2012, Akční letenky.cz) V poslední době se v médiích objevila řada nových informací, které se týkají leteckého průmyslu a stojí určitě za zmínku. Bohužel převažují spíše ty horší zprávy nad lepšími. Oproti slibovanému zdražování zřejmě klienty letecké společnosti WizzAir potěšilo snížení poplatku za službu WIZZ Xclusive Club na 750 Kč/rok.


Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.