Easyjet přestavil svůj Flight Tracker

16. 07. 2013     Rádi cestujeme

Cestující společnosti easyJet mají nyní přístup k nejaktuálnějším informacím o svém letu. Nový nástroj Flight Tracker totiž aktualizuje data minutu po minutě.

Štítky:
easyJet

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Ryanair umožňuje používání tabletů či mobilů během letu

  (07.02.2014, Rádi cestujeme) Ryanair oznámil, že s okamžitou platností umožňuje používat elektronická zařízení (tzv. PED - Personal Electronic Devices), jako jsou tablety, mobily, e-čtečky aj. během celého letu. Zařízení musí být v tzv. flight modu. Jde o další „vstřícný“ krok Ryanairu, který od podzimu se snaží zlepšit svou image mezi cestujícími. Ti si často stěžovali na přísná pravidla aerolinky a zbytečně složité objednávání letenek.

 • ČSA opět získaly ocenění Nejlepší letecká společnost v rámci TTG Travel Awards

  (13.11.2012, Aerolinie.info) ČSA se opět staly vítězem kategorie Nejlepší letecká společnost v rámci soutěže TTG Travel Awards. Svůj úspěch společnost zopakovala pojedenácté z celkem čtrnácti soutěžních ročníků. 

 • Letiště Praha: nejnovější zajímavosti a aktuality

  (19.09.2012, ALetenky.cz) Na našem hlavním letišti se neustále něco děje a o novinky týkající se nových linek, přejmenování a dalších záležitostí není nouze. Věděli jste například, že na letišti produkují svůj vlastní med? Med z letiště Praha

 • Sleva 500,- Kč na letenky s Lufthansou

  (06.11.2012, Letenky levně) Letecká společnost Lufthansa nyní nabízí slevu 500,- Kč na každou letenku s odletem z Prahy. Svůj kód můžete získat pod tímto linkem https://promotion.lufthansa.com/loveandcare/ Slevu je možné využít do 15. 12. 2012 a platí pro cesty do 31. 1. 2013 s výjimkou vánočního období (15. 12. 2012 -5. 1. 2013)


Sponzorované odkazy


Letenky do Arménie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.