Akční letenky: New York, Oslo, Atény

02. 07. 2013     Rádi cestujeme

Máte-li rádi Řecko a ještě jste nenavštívili hlavní město Atény, máme pro vás zajímavou nabídku zpáteční letenky z Prahy. Ceny na této trase startují od 2 719 korun. A to je poměrně nízká cena. Za zmínku určitě stojí také let z Wroclavi do Osla. Cena za zpáteční letenku je 677 korun. A odlet z Polska ještě jednou a to do New Yorku. Hledáte-li nejlevnější letenku do USA z blízkého okolí, bude vašim odletovým letištěm to ve Varšavě. Nyní lze odtud letět do New Yorku za zhruba 11 000 korun.

Štítky:
Letenky do Athén, Letenky do New Yorku, Letenky do Norska, Letenky do Osla, Letenky do Řecka, Letenky do USA

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Osla? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné zpáteční lety z Polska: Stockholm za 549Kč, Oslo za 560Kč, Malmö za 1.196 Kč

  (10.02.2014, Akční letenky.cz) Jak už možná někteří z vás víte, s nízkonákladovými leteckými společnostmi se dá od našich sousedů letět do skandinávských velkoměst za takřka směšné ceny. Nabízíme vám proto přehled těch momentálně nejlevnějších spojení s odlety z Krakova, Varšavy, Katovic a Vratislavi. Oslo Do norského hlavního města můžete velmi levně letět z Varšavy, Vratislavi a Krakova.

 • SWISS: Praha – New York za 12 910 kč

  (24.08.2012, ) Švýcarské aerolinie SWISS zlevnily letenky z Prahy do New Yorku a zpět pro zimní období. Zaleťte si do New Yorku v období od listopadu 2012 do února 2013 za cenu 12 910 kč. Odlet: Praha Ruzyně Přestup: Zürich Airport (Švýcarsko) Cíl: John F Kennedy Intl, New York Tarif na akční letenky do New Yorku je platný v období od listopadu 2012 do února 2013. Volné termíny letů do New Yorku naleznete zde

 • Letenky na Ibizu za 722 korun, New York pod 9 000 Kč

  (25.03.2013, Rádi cestujeme) Právě v těchto dnech jsou k dispozici nejvýhodnější letenky pro jarní období. Díky aerolinkám Wizzair, Ryanair či easyjet může cestovatel doletět za pár set korun např. na Ibizu. Velmi levné letenky vedou především z polských či německých letišť, let z Česka je podstatně dražší. Přesto z Prahy je zajímavá nová trasa easyjetu do Edinburghu. Do tohoto krásného města vás dopraví za přibližně 2 000 korun. Akční letenky jsou také na trase Praha-New York-Edinburgh - cena zpáteční letenky 8 718 korun!

 • US Airways: Dublin – New York a zpět za 8990 Kč

  (09.07.2012, ) Zaleťte si v zimě do USA, konkrétně do města New York. Aerolinky US Airways přichystaly akční letenky z irského Dublinu do New Yorku a zpět za pouhých 8990 kč včetně poplatků a tax. Zpáteční letenky z Prahy do Dublinu v tomto období stojí necelé 4 tisíce korun, takže můžete navštívit dvě zajímavé destinace za pouhých 13 tisíc. Tarif na akční letenky do New Yorku je platný v období od 30. října do 25. února 2013. Odlet je z letiště Dublin Arpt v Irsku s mezipřistáním na letišti Philadelphia Intl Arpt v USA a příletem na letiště La Guardia v New Yorku. Volné termíny naleznete zde  


Sponzorované odkazy