Air France: levné letenky do Severní Ameriky od 13249 Kč

12. 09. 2013     Akční letenky.cz

Velký výběr letenek do mnoha severoamerických měst najdou nyní cestovatelé na webu letecké společnosti Air France. Akce se samozřejmě vztahuje na odlety z letiště Praha a platí do 3. října 2013. Cestovní období je stanoveno na dnes – 31. březen 2014.

Štítky:
Air France, Letenky Air France, Letenky do Kanady, Letenky do Toronta

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Akce na letenky z Prahy do Severní Ameriky od SWISS

  (27.03.2013, Akční letenky.cz) Výhodných tarifů do Severní Ameriky se v poslední době objevuje poměrně hodně, háček je v tom, že se většinou nejedná o letenky z Prahy, nýbrž ze vzdálenějších měst jako jsou třeba Londýn či Paříž.

 • Akce: letenky z Prahy do Severní Ameriky od 11871 Kč

  (18.10.2012, Akční letenky.cz) Včera jsme na sociálních sítích informovali o akčních letenkách do Severní Ameriky od aerolinky SWISS a s velmi podobnou akcí vyrukovala také další klasická aerolinka Lufthansa. Na výlet přes oceán a zpět se nyní můžete vydat od 11871 Kč, váhání se ale nevyplatí, jelikož akce platí pouze pro dnešní den!

 • Austrian Airlines: akční letenky do Severní Ameriky

  (25.10.2012, Akční letenky.cz) V současné době se tradiční letecké společnosti předhání v nabídce co nejlevnějších letenek do různých destinací v Severní Americe. Takovou akci mimo jiné propaguje také rakouská aerolinka Austrian Airlines a v jejím rezervačním systému se objevují zpáteční palubní lístky od 12471 Kč (€499) včetně poplatků. Rezervace je možné provádět až do 30. října 2012.

 • SWISS: akční letenky do Severní Ameriky od 12335 Kč!

  (13.09.2012, Akční letenky.cz) Klasická letecká společnost SWISS dnes představila zajímavou akci na letenky do USA a Kanady, které mohou klienti rezervovat od 12335 Kč včetně poplatků. Akční nabídku švýcarské aerolinky s platností do 18. září 2012 naleznete přímo na její domovské stránce zde.


Sponzorované odkazy


Letenky do Chorvatska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.