Levné letenky do Londýna, Benátek či Milána od 229 Kč!

14. 10. 2013     Akční letenky.cz

Jednou z několika nízkonákladových leteckých společností, u které je možné rezervovat velmi levné letenky do vybraných destinací je Wizz Air. Na webu najdou zákazníci mimo jiné lety z Prahy a Brna do Londýna, Benátek nebo třeba Milána.

Štítky:
Akční letenky, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Zajímají vás letenky Miláno? Letenky do Benátek, Londýna i Milána nakoupíte výhodně na webu. Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky: Benátky, Řím, Londýn

  (13.06.2013, Rádi cestujeme) Benátky, Londýn, Řím - přední evropské destinace a překvapivě levné pokud poletíte z Prahy či Brna. Posuďte sami - zpáteční letenka Praha-Benátky za cenu 658 korun, zpáteční letenka Brno-Londýn za 1 058 korun a po delší době let z Prahy do Říma za cenu pod 1 100 korun.

 • Levné letenky do Benátek od 658 korun

  (11.05.2013, Rádi cestujeme) Benátky jsou krásné přístavní město s bohatou historií. Zvláště na přelomu 15. a 16. století dosáhly Benátky velkého významu v Evropě. Od roku 1987 jsou Benátky součástí památek UNESCO a patří k nejnavštěvovanějším italským metropolím. Máte-li v plánu se do Benátek podívat, máme pro vás levné letenky s cenou od 658 korun. Cena je platná pro členy Wizzair Discount klubu. Nejste-li členy, vyplatí se vám se jimi stát, pokud plánujete letět během roku aspoň dvakrát s Wizzair, případně, poletíte ve skupině alespoň dvou osob.

 • Z Prahy do Benátek a zpátky za krásných 1.555 Kč

  (25.03.2014, Akční letenky.cz) S leteckou společností Wizzair můžete vyrazit na přímé trase z Prahy do Benátek už za 1.555 Kč. Cena platí pro zpáteční letenky včetně všech povinných poplatků, a to v termínu 6.5.-13.5.2014. I v několika dalších květnových a červnových termínech se však cena nepřehoupne přes 2.000 Kč.

 • Z Prahy do romantických Benátek za 475,-Kč!

  (03.12.2012, Letenky levně) Přemýšlíte kam se vydat po Vánocích? Maďarská nízkonákladová společnost Wizz Air pro Vás připravila akční letenky z Prahy do Benátek za pouhých 475,-Kč! Benátky, romantické město na laguně. Díky jejich působivé atmosféře a nádherné architektuře, je navštěvují tisíce turistů ročně. A nyní můžete i vy! Pokud Vás lákají památky, jeden den Vám rozhodně stačit nebude.


Sponzorované odkazy