Wizz Air sleva na všechny letenky 20%!

25. 09. 2013     Akční letenky.cz

Už podruhé v tomto měsící zlevňuje nízkonákladová letecká společnost Wizz Air všechny letenky do všech destinací o 20%. Pokud zapátráte v rezervačním systému aerolinky, možná se vám podaří objevit nějaký pro vás zajímavý termín. Z letiště Praha jsou například k dispozici levné zpáteční letenky do Milána.

Štítky:
Akční letenky, Letenky Wizz Air, Sleva na letenky, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Dnes sleva s Wizz Air 20 % na všechny lety

  (27.03.2014, Letenky levně) Letecká společnost Wizzair létá z Prahy do mnoha destinací po Evropě (Londýn, Eindhoven, Řím, Neapol, Milán, Bari, Tel Aviv). Pouze dnes 27. 3. 20144 můžete využít skvělé slevy 20% na všechny rezervované letenky. Sleva se týká všech a není třeba být členem Wizz Discount Clubu.  

 • Sleva 20% na všechny letenky do všech destinací!

  (04.09.2013, Akční letenky.cz) Po delší době příchází se svou akcí nízkonákladová letecká společnost Wizz Air a zákazníkům nyní nabízí slevu 20% na všechny letenky. Nabídka se samozřejmě týká také letišť v Praze a Brně, je však omezena pouze na dnešní den! Tato akce se vyplatí především cestovatelům, kteří nejsou členy WIZZ Discount Clubu (roční členství 750 Kč).

 • Wizz Air pořádá novoroční výprodej. Ceny letenek padají o 20 %

  (04.01.2013, Aerolinie.info) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air dnes v rámci novoročního výprodeje zlevňuje všechny letenky na všech trasách. Slevu ve výši 20 % mohou využít i cestující z Prahy, a to na jedné z 8 tras, které Wizz Air provozuje.

 • Sleva 20 % na letenky Wizz Air

  (05.04.2013, AkčníLetenka.cz) Letenky Wizz Air se slevou jsou dostupné pro všechny cestující do neděle 7. dubna.


Sponzorované odkazy