Nejhorší situace, které Vás mohou potkat na cestách (a jak jim zabránit) 2/2

20. 01. 2014     Akční letenky.cz

V druhé části článku o tom, co vše za nepříjemnosti Vás může na cestách potkat a jak jim, pokud možno, zabránit, se tentokrát podíváme na čtyři další velmi časté problémy. V první části článku jsme se zabývali nehodami v zapůjčeném voze, problémy se zákonem v cizí zemi, přírodními katastrofami a úrazy v zahraničí.

Štítky:
Cestování letadlem

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Nejhorší situace, které Vás mohou potkat na cestách (a jak jim zabránit) 1/2

  (15.01.2014, Akční letenky.cz) Webový portál BudgetTravel nedávno přišel s velmi pěkným článkem o řadě problémů, které Vás mohou na cestách potkat a o možnostech, jak se s nimi vypořádat. My jsme se rozhodli pro Vás článek volně parafrázovat v češtině!

 • TOP 30 destinací, které stojí za vidění

  (17.10.2013, ALetenky.cz) Plánovač výletů Tripomatic odhalil žebříček 30 nejlepších destinací, které stojí za vidění. Zatímco Londýn nebo Řím bychom mezi nejlepšími destinacemi očekávali, překvapením může být, že vůbec nejlepší destinací se stala maďarská Budapešť.

 • Turkish Airlines: akční letenky do Indie či na Maledivy od 12777 Kč!

  (16.10.2013, Akční letenky.cz) Do řady exotických destinací se nyní mohou podívat klienti letecké společnosti Turkish Airlines, která nabízí letenky z Prahy či Vídně za velmi výhodné ceny. Při takovýchto cestách je třeba počítat s mezipřistáním na letišti v Istanbulu, kde má přepravce základnu.

 • Nejlevněji mohou Češi létat z Polska, Brna a Ostravy

  (02.10.2014, ALetenky.cz) Zahraniční letiště získávají mezi Čechy na oblibě, protože v některých případech nabízí výhodnější ceny letenek, než tuzemská letiště. Odhlédneme-li od jednorázových akčních nabídek, je tomu opravdu tak i v průměru?


Sponzorované odkazy