Cestování letadlem

Online rezervace letenek:

Nejhorší situace, které Vás mohou potkat na cestách (a jak jim zabránit) 2/2

20. 01. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V druhé části článku o tom, co vše za nepříjemnosti Vás může na cestách potkat a jak jim, pokud možno, zabránit, se tentokrát podíváme na čtyři další velmi časté problémy. V první části článku jsme se zabývali nehodami v zapůjčeném voze, problémy se zákonem v cizí zemi, přírodními katastrofami a úrazy v zahraničí.

Nejhorší situace, které Vás mohou potkat na cestách (a jak jim zabránit) 1/2

15. 01. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Webový portál BudgetTravel nedávno přišel s velmi pěkným článkem o řadě problémů, které Vás mohou na cestách potkat a o možnostech, jak se s nimi vypořádat. My jsme se rozhodli pro Vás článek volně parafrázovat v češtině!

Jak a kde hledat nejlevnější letenky?

10. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Chcete sehnat výhodné letenky a nevíte jak na to? Možná vám pomůže náš nový seriál, ve kterém se podíváme na to, jak při jejich výběru co nejvíce ušetřit. Při cestování letadlem je obzvlášť výhodné pokud jste flexibilní, jelikož se ceny letů mohou pro jednotlivé dny velmi lišit – zejména páteční a víkendové letenky bývají zpravidla [...]

Cestování nalehko: dejte si pozor na limity pro příruční zavazadla

26. 11. 2012     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Aby se cestování letadlem nalehko zbytečně neprodražilo, je třeba si předem ověřit platné limity pro příruční zavazadla. Jenom tak se vyhnete možným nepříjemnostem v podobě poplatku za dodatečné odbavení zavazadla.

Rady a tipy: cestování s dětmi

26. 01. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Milujete cestování a nechcete se ho vzdát ani po narození dítěte? Máte moderní babičku, která má spoustu svých zájmů a na hlídání už nemá čas? Nezbývá, než vzít prcka s sebou. Následující článek vám poradí, co dělat, aby bylo cestování s dítětem bezproblémové.

Příruční zavazadla & tekutiny: Evropa polevuje

07. 12. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zdá se, že naše gely, zubní pasty a řasenky budou mít pohodlnější cestování. Jak informoval deník Independent.co.uk, Evropa se pravděpodobně chystá přimhouřit oko nad příručními zavazadly a v nich převáženými tekutinami. Současné regule umožňují pasažérům převážet pouze  100 ml lahvičku s tekutinou v jejich palubním zavazadle. Od dubna roku 2011 má však být toto pravidlo modifikováno.

Ztracená zavazadla: noční můra pasažéra

30. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Někteří z vás to již možná znáte. Přicházíte si k zavazadlovému pásu pro své odbavené zavazadlo první a zůstáváte u něj poslední – černá hmota pásu se syčivě kolem vás vine jako pomstychtivý had a bez vaší tašky! Kdy považujeme svá odbavená zavazadla za ztracená? Vaši odbavené zavazadlo je oficiálně považováno za ztracené dle přepravních podmínek aerolinky.

Létáme s malými dětmi

03. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Známe je všichni – jsou menšího vzrůstu a vydávají zvuky překračující běžné hladiny lékařem doporučovaného denního hluku. Přesto je milujeme a toužíme je vzít s sebou na naše letecká dobrodružství. Pojďme se spolu nyní podívat na pár tipů a zajímavostí, které je dobré vědět, než se se svými milovanými dětmi vydáme na výlet.

Příruční zavazadla – nové tipy a pravidla

02. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro všechny cestující odlétající z evropských letišť – víte vše, co byste měli, o cestování s příručními zavazadly? Pojďme se společně podívat na několik tipů, které vám pomohou zvládnout vaše cestovní horečky. Pouze 1 příruční zavazadlo! Cestujícímu je dovoleno vzít si s sebou pouze jedno příruční zavazadlo.

Jaká máme práva aneb co dělat když

30. 09. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Portál WhichAirline.com si po nedávných erupcích islandské sopky položil otázku – k čemu všemu jste oprávněni, když dojde ke zrušení či zpoždění vašeho letu? Pojďme se spolu podívat na několik základních pravidel, která vám mohou v případě nouze pomoci.

1 2


Téma: Cestování letadlem

Aktuálně zde naleznete 17 článků na téma Cestování letadlem.

Sponzorované odkazy


Letenky do Belgie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.