Zlevněné letenky do Thajska

06. 04. 2014     Rádi cestujeme

Aerolinka Etihad přináší zlevněné letenky do Thajska, konkrétně města Bangkok. Odlet si naplánujte z Vídně a to 5. května. Návrat zpět je možný 9. května, nebo 12. května, případně také 14. května. Prakticky kterýkoliv den po  9. květnu, max. však 14. května

Štítky:
Letenky do Bangkoku, Letenky do Thajska

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Zlevněné letenky na Maledivy

  (05.12.2013, Rádi cestujeme) Dnes vám přinášíme tipy na tři akční letenky - let z Vídně do Istanbulu, z Berlína do řecké Soluně a za exotikou vede letenka z Prahy na Maledivy. Asi nejzajímavější, avšak nejdražší, je letenka z Prahy na Maledivy. Za zpáteční letenku zaplatíte 14 725 Kč. Letenku najdete zde. Běžná cena se pohybuje okolo 18 tisíc a více.

 • Zlevněné a akční letenky od aerolinek Transavia a Aer Lingus

  (27.06.2013, Akční letenky.cz) Dnes tady máme akční nabídku leteckých společností Transavia a Aer Lingus, u kterých je možné rezervovat letenky z letiště Praha na přímých linkách do Rotterdamu a Dublinu.  Zákazníkům jsou nejlevnější jednosměrné lety k dispozici od 1035 Kč.

 • Levné letenky do Bangkoku

  (30.05.2014, Rádi cestujeme) Aerolinka SriLankan má pro vás připravené zlevněné letenky do thajského Bangkoku již za 8 490,-. Data letů jsou naplánována na červen s návratem 1. nebo 8. července. Odlétá se z Říma s jedním mezipřistáním v Colombu a návrat je též s jedním mezipřistáním do Frankfurtu.

 • Letenky do USA od 12862,- Kč s TAP Portugal

  (29.08.2013, Akční letenky.cz) Letecká společnost TAP Portugal nabízí z Prahy zlevněné letenky do USA. V nabídce jsou letenky Praha – New York od 12862,- Kč  a Praha – Miami  od 14031,- Kč (oba lety jsou přestupné).


Sponzorované odkazy


Letenky do Thajska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.