Letenky do Alicante

Online rezervace letenek:

Vratislav - Alicante za 1 822 Kč

12. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Odleťte za krásami přístavního španělského města Alicante. Levné letenky do této turisticky oblíbené oblasti z polské Vratislavi nabízí irský Ryanair. Přímý lety zahrnují bezpříplatkovou přepravu 2 kabinových zavazadel.

Wizzair: nové trasy z Varšavy! Lisabon, Malta, Alicante a další od 99 PLN (702 Kč)!

06. 08. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Největší low-cost aerolinka ve střední a východní Evropě Wizzair dnes oznámila výrazné rozšíření nabídky letů z polského letiště Varšava Chopin (WAW). Od 17. ledna 2015 společnost spouští dvě nové destinace určené pro milovníky lyžování – lety do italských měst Verona a Turín s frekvencí jednou týdně.

Španělské slunné Alicante již za 2983 Kč!

16. 07. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Navštivte jihovýchodní pobřeží Španělska a jedno z nejrychleji se rozvíjejících španělských měst- Alicante již za 2983 Kč. Nízkonákladová společnost Ryanair nabízí výhodné letenky z mezinárodního letiště v Katovicích.    

Zpáteční letenky do španělského Alicante za 1.859 Kč

07. 03. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Za španělským sluncem do krásného přístavního města Alicante můžete nejlevněji vyrazit z německého Norimberku se společností Ryanair (cenový rozdíl oproti odletu z Prahy až 2.000 Kč), a to v několika dubnových termínech za cenu od 1.859 Kč.

Z Mnichova do španělského Alicante a zpět za 2.164 Kč

07. 01. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Norwegian Air momentálně nabízí zpáteční letenky na trase Mnichov – Alicante za moc pěkné ceny. Konkrétně v březnu můžete hned v několika termínech letět za 2.164 Kč! Ceny však každým dnem stoupají v řádech stokorun, takže s případnou rezervací neváhejte.

Ryanair nabízí poslední letenky roku 2011 od 150 Kč

14. 09. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

O ukončení letů nízkonákladové aerolinky Ryanair z Brna do Alicante jsme informovali již dříve, překvapivě však společnost ruší také spojení s italským Milánem. Zatím není jasné zda bude provoz obnoven v příštím roce či nikoliv. Pokud ještě chcete strávit nějaký čas ve španělském přístavním městě, nevyplatí se meškat!

Ryanair v Brně: konec letenek do Alicante a Milána

13. 09. 2011     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

S příchodem zimní sezóny ruší Ryanair 5 ze svých dvanácti pravidelných linek týdně na brněnském letišti. Kromě již dříve oznámeného Alicante končí i doposud celoročně provozované spojení do Milána.

Ryanair končí s letenkami do Alicante

28. 06. 2011     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

Využijte poslední možnosti zakoupit letenky do tohoto letoviska na jihu Španělska. Na podzim končí přímé lety z Brna, Bratislavy i Wroclawi. Ryanair stahuje většinu letadel ze zdejší základny.

Ryanair ruší lety mezi španělským Alicante a Brnem, Bratislavou a Wroclawí

25. 06. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladová společnost Ryanair mohutně ruší linky ze španělského Alicante, což se bohužel velmi citelně dotkne našeho regionu. K poslednímu říjnu letošního roku se tak přestane létat na letiště v Brně, Bratislavě a v Wroclawi. Nejbližším letištěm, ze kterého se do Alicante bude stále létat, tak bude polský Krakow.

Levné letenky do Alicante: Z Brna přímým spojem bez přestupů již za 1 508 Kč

27. 05. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do španělského Alicante přišla irská nízkonákladovka Ryan Air. V případě odletů z Brna pořídíte zpáteční letenky již za 1 508 Kč. A co víc, na výběr máte hned ze dvou termínů: 7. června – 12. června 7. června – 14. června Letenky si můžete objednávat online na adrese Ryanair.com.

1 2 3


Téma: Letenky do Alicante

Aktuálně zde naleznete 25 článků na téma Letenky do Alicante.

Sponzorované odkazy