Austrian rozšiřuje mobilní služby

30. 06. 2009     Akční letenky.cz

Letecká společnost Austrian Airlines rozšiřuje nabídku využití mobilních služeb. Od nynějška tak budou moci cestující rezervovat let, změnit rezervaci a odbavit se jednoduše přes svůj mobilní telefon. Členové věrnostního programu Miles & More se navíc mohou odbavit pouze textovou zprávou.

Štítky:
Austrian

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • WizzAir rozšiřuje své služby

  (18.09.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir rozšiřuje své služby. Jako novinku totiž představila možnost přidat služby a zavazadla ke stávající rezervaci. Pomocí možnosti "Upravit tuto rezervaci", která je k dispozici na wizzair.com, je nyní možné přidat také služby jako odbavená zavazadla, nadměrná hmotnost zavazadla, sportovní vybavení, přednostní nástup či extra prostor pro nohy.

 • Letíme za oceán: Odbavení skrze mobilní telefon rychle a jednoduše

  (24.04.2009, Letenkář.cz) Boj proti dlouhým frontám na letištích nutí letecké společnosti zavádět stále nové služby, které mají za cíl jediné: dostat cestujícího do letadla v rekordním čase. Přežitkem jsou nejen odbavovací haly, ale dokonce i on-line letenky vytisknuté doma. Lidé často nemají přístup k tiskáně, kde by si letenku vytiskli. Ano, pravdou je, že kopírovací služba s tiskárnou je v každém větším městě. Proto ...

 • Letiště Praha Ruzyně nabízí nové služby

  (27.05.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha Ruzyně nabízí pasažérům opět nové služby. Tentokrát svou nabídku rozšířilo o nově otevřenou restauraci Subway®, která se specializuje na „zdravější alternativu“ rychlého občerstvení. Nová restaurace však není zdaleka jedinou novinkou. V rámci dlouhodobého procesu zkvalitňování služeb pro cestující zavádí Letiště Praha Ruzyně také One Stop Security.

 • Novinka u Wizz Air: Možnost přidat služby a zavazadla k rezervaci

  (23.04.2009, Letenkář.cz) Maďarská nízkonákladovka Wizz Air, která od letošního roku útočí na pozice SkyEurope v České republice, rozšířila nabídku svých služeb. Pokud u Wizz Air potřebujete přidat další zavazadlo, zakoupit další kilogramy nebo vzít s sebou sportovní vybavení k vaší stávající rezervaci, tak to již není problém. Pomocí možnosti „Upravit tuto rezervaci“, která je k dispozici na wizzair.com, nyní ke své rezervaci můžete přidat následující ...


Sponzorované odkazy


Letenky do Litvy

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.