Levné letenky do Švédska se City Airline

21. 07. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká letecká společnost City Airline nabízí letenky do Švédska z mnoha evropských hlavních měst. Levné letenky do Švédska nabízí také na trase Praha -Gothenburg Landvetter. Cena za letenku se pohybuje od SEK 850 (1980 Kč). Do Švédska létají z České republiky i další nízkonákladové společnosti.

Štítky:
Letenky, Levné letenky, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • City Airline levně spojuje Prahu se Švédskem

  (29.04.2009, Akční letenky.cz) Švédská letecká společnost City Airline nabízí levné lety do švédského Gothenburgu. Letět do Švédska můžete s touto společností také z České republiky, a to na trase Praha - Gothenburg. Cena letenky je dostupná již od 1369 Kč. Rezervovat lety společnosti je možné na cityairline.com, počet nejlevnějších míst míst je ovšem omezen.

 • Mexicana: Z Frankfurtu do Mexico City už za 13 799 Kč

  (01.07.2010, Letenky levně) S akční nabídkou na levné letenky do Mexika přišla tamní společnost Mexicana. Na období přelomu roku si můžete zakoupit zpáteční letneky do Mexico City s odletem z Frankfurtu za pouhých 13 799 Kč. Termínů je přitom k dispozici habaděj. Letět můžete například 19. ledna tam a 26. ledna zpátky. Zakoupit letenky online si můžete ZDE.

 • Lufthansa: Z Frankfurtu do Lagosu a Mexico City jen za 10 436 Kč

  (13.01.2010, Letenky levně) Se zajímavou promoakcí do míst, o kterých se tu zase tak často nepíše, tentokrát přišla německá Lufthansa. V přepočtu za velice sympatických 10 436 Kč nabízí zpáteční letenky do nigerijského Lagosu a do Mexico City. Letenky můžete za tuto cenu objednávat až do 19. ledna na stránkách Lufthansa.com.

 • Léto 2010: Zpáteční letenky do New Yorku jen za 8 630 Kč!

  (27.05.2010, Letenky levně) Islandské aerolinky Iceland Express přišly s báječnou nabídkou na letošní léto, kdy nabízejí zpáteční letenky z letiště Londýn Gatwick na letiště Newark poblíž New York City za pouhých 8 630 Kč. Letět za tuto báječnou cenu můžete třeba v termínu od 1. června do 7. června.


Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.