Iceland Express rozdá letenky na Island zdarma

26. 08. 2009     Akční letenky.cz

Islandská letecká společnost Iceland Express spustila zajímavou akci pro své fanoušky na Facebooku. V pátek ve tři hodiny odpoledne islandského času vybere jednoho svého fanouška, který získá dvě letenky na Island a zpět.

Štítky:
Letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Iceland Express: Levné letenky z Berlína na Island jen za 4 916 Kč

  (21.01.2010, Letenky levně) Se zajímavou nabídkou tentokrát přišly třeba i aerolinky Iceland Express, které létají mimo jiné z letiště v Berlíně. A právě odtud nabízejí zpáteční letenky do islandského Reykjavíku, které lze pořídit již za 4 916 Kč.

 • Iceland Express: Levné letenky do New Yorku jen za 8 463 Kč

  (20.08.2010, Letenky levně) Specialista na levné letenky do New Yorku, společnost Iceland Express, přišla s další skvělou nabídkou na letiště Newark. Zpáteční letnky třeba z londýnského letiště Gatwick sem pořídíte již za 280 liber, tedy v přepočtu za 8 463 Kč. Za tuto báječnou cenu můžete letět třeba 16. září tam a 27. září zpět.

 • Iceland Express od příštího léta rozšiřuje počet destinací

  (01.11.2009, Letenky levně) Islandské aerolinky Iceland Express navzdory krizi, která velmi citelně zasáhla i tento ostrovní stát, rozšiřují od příštího léta počet svých destinací. Počínaje 1. červnem 2010 budou krom newyorského letiště Newark obsluhovat i následující města: Aalborg Alicante Barcelona Basilej Berlín Billund Birmingham Boloňa Eindhoven Frankfurt Friedrichshafen Göteborg Kodaň Krakov Londýn (letiště Gatwick a Stansted) Lucemburk Milán (letiště Bergamo) Oslo Paříž (letiště Charles de Gaulle) Rotterdam Varšava Ženeva.

 • Letiště Praha: mikulášské prohlídky pro děti zdarma

  (16.11.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha připravilo na 2. prosince speciální odpolední a večerní mikulášské exkurze, které jsou navíc pro děti zdarma. Celkem patnáctkrát vyjede autobus s průvodcem do zákulisí pražského mezinárodního vzdušného přístavu na Ruzyni. Před odjezdem účastníky přivítá Mikuláš s čerty a anděly a dětem rozdá drobné dárky.


Sponzorované odkazy


Letenky na Island

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.