ČSA zavedly telefonní linku pro klienty SkyEurope

03. 09. 2009     Akční letenky.cz

České aerolinie ČSA uvedly do provozu speciální telefonní linku určenou pouze pro klienty SkyEurope, kteří chtějí využít nabídku pomoci ČSA. Nové telefonní číslo je +420 239 007 234, linka je v provozu 24 hodin denně a je obsluhována vyškoleným personálem ČSA.

Štítky:
ČSA, SkyEurope

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • WizzAir nabízí letenky za 30€ pro klienty SkyEurope

  (31.08.2009, Akční letenky.cz) Jak se zdá, letecká společnost WizzAir už příliš nevěří, že SkyEurope přežijí několik následujících dnů. Všem cestujícím, kteří jsou nebo budou postiženi zrušením letů SkyEurope, nabízí jednosměrnou letenku za 30€ včetně letištních poplatků. Letenky je možné rezervovat na webových stránkách společnosti nebo na telefonní lince 246 019 709 do půlnoci 15. září 2009.

 • Rady pro klienty SkyEurope: co mohu dělat, když už mám zakoupenou letenku?

  (01.09.2009, Akční letenky.cz) Patříte mezi klienty, kteří si již zakoupili letenky se SkyEurope? Nevíte, co máte s letenkou dělat a jestli je nějaká možnost na vrácení peněz? Přečtěte si pár rad, které vám pomohou zorientovat se v této situaci. Bohužel většina zákazníků společnosti SkyEurope už peníze, které dala za letenky, nikdy neuvidí.

 • I Ryanair nabízí letenky se slevou pro klienty SkyEurope

  (01.09.2009, Akční letenky.cz) S další nabídkou pro klienty zkrachovalé letecké společnosti SkyEurope přispěchal i Ryanair, který nabízí "záchranný tarif" za 25€. Cena je za jednosměrnou letenku a zahrnuje taxy a poplatky. Letenky je možné rezervovat na adrese www.ryanair.com/member/SkyEuroperescuefare.html do 20. září 2009 na lety až do 17. prosince 2009.

 • Vueling pro klienty SkyEurope: letenky do Barcelony

  (04.09.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost Vueling se zařadila mezi aerolinky, které pomáhají klientům SkyEurope. Letecká společnost přišla s nabídkou letenek Vídeň – Barcelona od €50 (cena je za jednosměrný let včetně poplatků). Akční nabídka pro cestující SkyEurope platí do 20. září 2009 a je možné využít letenek až do konce listopadu.


Sponzorované odkazy


Letenky do Burkina Faso

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.