ČSA hlásí nápor cestujících SkyEurope

01. 09. 2009     Akční letenky.cz

Kontaktní centrum Českých aerolinií zažívá v současnosti nápor cestujících SkyEurope. Od zveřejnění nabídky řešení Českých aerolinií ČSA pro zákazníky SkyEurope včera ve večerních hodinách se do dnešní jedenácté hodiny obrátilo na Kontaktní centrum Českých aeroliniích několik tisíc cestujících se žádostí o podrobnější informace.

Štítky:
ČSA, SkyEurope

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • SkyEurope ubylo v lednu pasažérů

  (09.02.2009, Letenkář.cz) Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope Airlines přepravila v lednu 174 tisíc cestujících, což je ve srovnání s lednem 2008 o 23,3 pro­centa méně. Obsazenost letů dosáhla 62,5 procenta – o 4,1 procentního bodu více než před rokem. Za posledních dvanáct měsíců od ledna do ledna přepravil SkyEurope celkem 3,577 milionu cestujících, meziročně o 1,1 procenta méně. Obsazenost letadel se za poslední rok snížila o 4,3 procentního bodu na 74 procenta. SkyEurope zveřejní auditované výsledky ...

 • WizzAir: silná konkurence SkyEurope

  (24.06.2009, Akční letenky.cz) Jak to bude se SkyEurope a jestli bude mít i nadále důvěru svých cestujících se v nadcházejích dnech či týdnech ukáže. Stále víc ale "vystrkuje růžky" také jiná nízkonákladová společnost - WizzAir. Velmi se spekuluje o tom, že se WizzAir chystá nahradit SkyEurope. Nakonec nasvědčuje tomu celá řada věcí.

 • Wizzair hlásí až pětinásobný růst přepravených cestujících

  (01.07.2010, Rádi cestujeme) Wizz Air, největší nízkonákladový letecký přepravce ve střední a východní Evropě, za prvních 6 měsíců přepravil téměř 340 000 pasažérů z/do České republiky, což představuje pětinásobný nárůst v porovnání s první polovinou loňského roku. Tento růst přitom ještě více podpoří ambici společnosti stát se v roce 2010 celkovým leaderem v oblasti nízkonákladových přepravců v České republice.

 • Danube Wings chystá lety pro klienty SkyEurope

  (02.09.2009, Akční letenky.cz) Slovenská letecká společnost Danube Wings je podle serveru sme.sk připravena vypravit speciální lety do Itálie, Francie a Anglie pro případnou přepravu cestujících, kteří v těchto zemích zůstali kvůli krachu SkyEurope. Danube Wings se chystá navýšit počet letů Bratislava – Košice, aby tak nahradila chybějící lety SkyEurope.


Sponzorované odkazy


Letenky do Jižní Koreje

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.