British Airways spojí Prahu s Londýnem 4x denně, již od léta 2009

09. 10. 2008     Letenkář.cz

Letecká společnost British Airways od léta 2009 rozšíří počet denních letů mezi Prahou a Londýnem a to na 4 kousky denně. Jednou z příčin je růst klientů British Airways na této trase. Za poslední rok vzrostl British Airways počet cestujících na letu Praha – Londýn o 7,1 procenta. A ještě jedna zajímavá statistika. Od ledna do září 2008 využilo tohoto spoje British Airways zhruba 30 procent ...

Štítky:
British Airways, Letenky do Londýna, Letenky do Velké Británie

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Vybírejte pohodlně online!
 • British Airways zlevňuje letenky do Anglie

  (06.08.2009, Akční letenky.cz) Britská letecká společnost British Airways nabízí levné letenky do Anglie. Akční nabídka letenek platí pouze do 9. srpna 2009. Za úvahu stojí například letenky Praha – Londýn již od L55 za jednosměrný let z Prahy. Aerolinka British Airways nedávno zavedla novinku, která ale české cestující mířící do Londýna vůbec nepotěší.

 • Alitalia zruší do konce měsíce 100 letů denně

  (19.11.2008, Letenkář.cz) Italská letecká společnost Alitalia zruší do konce měsíce denně 100 ze svých 600 letů. Důvodem jsou pokračující protesty pilotů a palubního personálu. Do konce měsíce má být dokončena dohoda o prodeji zdravé části aerolinek konsorciu italských investorů CAI.

 • British Airways kontroluje lidi kvůli prasečí chřipce

  (21.07.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost British Airways zavedla speciální kontroly na letišti. Důvodem jsou obavy ze šíření prasečí chřipky, která během posledních týdnů ve Velké Británii zabila již 29 lidí a stále se dle úřadů rozšiřuje. Zaměstnanci British Airways mají sledovat, zda cestující nemají symptomy prasečí chřipky.

 • Novinka British Airways, rychlé odbavení pomocí mobilu

  (02.12.2008, Letenkář.cz) Letecká společnost British Airways zahájila novou službu odbavení na dálku, která umožňuje cestujicím zajistit si místa v letadle mimo domov nebo kancelář. Stačí se napojit pomoci mobilu s bezdrátovým připojením na internetovou stranku www.ba.com/mo­bile, kde lze zjistit informace o letu, vybrat si sedadlo a odbavit se. Vše v 11 jazycích, rychle a zdarma. Tato nová služba British Airways je reakcí na její červencový ...


Sponzorované odkazy


Letenky na Nový Zéland

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.