Alitalia zruší do konce měsíce 100 letů denně

19. 11. 2008     Letenkář.cz

Italská letecká společnost Alitalia zruší do konce měsíce denně 100 ze svých 600 letů. Důvodem jsou pokračující protesty pilotů a palubního personálu. Do konce měsíce má být dokončena dohoda o prodeji zdravé části aerolinek konsorciu italských investorů CAI.

Štítky:
Alitalia

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA šetří, zmenší flotilu a zruší linku do New Yorku

  (03.07.2009, Letenkář.cz) Na ČSA stále více doléhá krize a firma se snaží šetřit. Podle plánu zveřejněného ve čtvrtek aerolinie zruší od letošní zimy přímou linku do New Yorku a zmenší flotilu letadel o deset procent. Nyní firma provozuje padesát strojů. Kromě zrušení jediného celoročního dálkového spoje firma zřejmě zruší či razantně omezí některé evropské linky. Plán vychází z předpokladu, že v letní sezoně dojde k dvoucifernému poklesu počtu cestujících. Letní sezona je přitom pro všechny letecké společnosti nejvýnosnějším obdobím.

 • Ryanair v říjnu zruší lety kvůli stávce v Boeingu

  (18.09.2008, Letenkář.cz) Irská letecká společnost Ryanair zruší v říjnu více než polovinu svých letů mezi Prahou a Dublinem. Informoval o tom server iDNES.cz s tím, že za zrušení letů může stávka zaměstnanců Boeingu, která zpozdí dodávky nových letadel, s kterými Ryanair počítal. Ryanair podle dat v letovém řádu zrušil lety v deseti dnech mezi 1. až 24. říjnem.

 • Ryanair do konce roku skončí s odbavením na letišti

  (24.02.2009, Letenkář.cz) Největší evropská nízkonákladovka Rynar chce do konce roku 2009 zrušit všechny své odbavovací přepážky na letištích. Své palubní vstupenky si budete muset poté vytisknout jen a pouze doma. Jediné, co Rynar ponechá bude přepážka, kde si budete moci zanechat svá zavazadla, vše tatní půjde přes internet. Podle mluvčího Ryanairu Stephena McNamary se přes internet odbavují už ...

 • British Airways spojí Prahu s Londýnem 4x denně, již od léta 2009

  (09.10.2008, Letenkář.cz) Letecká společnost British Airways od léta 2009 rozšíří počet denních letů mezi Prahou a Londýnem a to na 4 kousky denně. Jednou z příčin je růst klientů British Airways na této trase. Za poslední rok vzrostl British Airways počet cestujících na letu Praha – Londýn o 7,1 procenta. A ještě jedna zajímavá statistika. Od ledna do září 2008 využilo tohoto spoje British Airways zhruba 30 procent ...


Sponzorované odkazy


Letenky do Saudské Arábie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.