British Airways zlevňuje letenky do Anglie

06. 08. 2009     Akční letenky.cz

Britská letecká společnost British Airways nabízí levné letenky do Anglie. Akční nabídka letenek platí pouze do 9. srpna 2009. Za úvahu stojí například letenky Praha – Londýn již od L55 za jednosměrný let z Prahy. Aerolinka British Airways nedávno zavedla novinku, která ale české cestující mířící do Londýna vůbec nepotěší.

Štítky:
British Airways, Letenky, Letenky British Airways, Levné letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • British Airways spojí Prahu s Londýnem 4x denně, již od léta 2009

  (09.10.2008, Letenkář.cz) Letecká společnost British Airways od léta 2009 rozšíří počet denních letů mezi Prahou a Londýnem a to na 4 kousky denně. Jednou z příčin je růst klientů British Airways na této trase. Za poslední rok vzrostl British Airways počet cestujících na letu Praha – Londýn o 7,1 procenta. A ještě jedna zajímavá statistika. Od ledna do září 2008 využilo tohoto spoje British Airways zhruba 30 procent ...

 • British Airways a Iberia podepsaly dohodu o fúzi

  (12.04.2010, Akční letenky.cz) Britská letecká společnost British Airways a španělská aerolinka Iberia podepsaly minulý týden dohodu o fúzi. British Airways bude vlastnit 55% ze společného podniku, zbytek zůstane Iberii. Sídlo nově vzniklé společnosti bude v Londýně, hlaví letiště se budou nacházet v Londýně a Madridu.

 • Zaměstnanci British Airways ohlašují stávku

  (11.05.2010, Akční letenky.cz) Zaměstnanci tradičního britského přepravce British Airways ohlašují stávku. Jmenovitě se jedná o následující dny v měsíci květnu a červnu: 18. – 22. května a 24 – 28. května, 30. května až 3. června, 5. – 9. června 2010. Díky podpoře zaměstnanců British Airways nebude provoz na letištích Lonýn Gatwick a Londýn City stávkou téměř ovlivněn.

 • British Airways kontroluje lidi kvůli prasečí chřipce

  (21.07.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost British Airways zavedla speciální kontroly na letišti. Důvodem jsou obavy ze šíření prasečí chřipky, která během posledních týdnů ve Velké Británii zabila již 29 lidí a stále se dle úřadů rozšiřuje. Zaměstnanci British Airways mají sledovat, zda cestující nemají symptomy prasečí chřipky.


Sponzorované odkazy