EasyJet ruší od ledna linky do Irska a Anglie

15. 10. 2008     Letenkář.cz

Letiště Ruzyně přijde o přímé letecké spojení se Severním Irskem (Belfast) a severní Anglií (Newcastle). Přímé linky zruší od 12. ledna pro slabší provoz v zimním období evropská nízkonákladová dvojka easyJet. EasyJet neuvedl, zda jde o trvalé zastavení linky, nebo jen dočasné opatření. Necháme se překvapit.

Štítky:
easyJet, Letenky do Belfastu, Letenky do Newcastlu, Letenky do Velké Británie

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • EasyJet ruší linky do Irska a Anglie

  (15.10.2008, Letenkář.cz) Letiště Ruzyně přijde o přímé letecké spojení se Severním Irskem a severní Anglií. Přímou linku zruší od 12. ledna pro slabší provoz v zimním období evropská nízkonákladová dvojka easyJet. EasyJet neuvedl, zda jde o trvalé zastavení linky, nebo jen dočasné opatření. Necháme se překvapit.

 • Danube Wings otvírá nové linky

  (02.10.2009, Akční letenky.cz) Slovenská letecká společnost Danube Wings otevře ve spolupráci s ČSA nové linky. České aerolínie ČSA pronajmou Danube Wings Boeing 737 a díky tomu budou moci cestující využít od 1. prosince 2009 nových spojení. Třikrát týdně bude létat Poprad – Londýn, jednou až dvakrát týdně z Popradu do Dublinu.

 • Smart Wings: nové linky z Ostravy a z Brna

  (27.05.2009, Akční letenky.cz) Smart Wings otevírá nové pravidelné linky do Řecka a Bulharska. Lety z Ostravy do řecké Prevezy budou operovány dvakrát týdně v úterý a v pátek. Lety z Brna do Burgasu budou operovány jednou týdně v neděli. Na obou linkách budou operovat moderní letouny Boeing 737-800.

 • Ryanair ruší tisíce letenek, překontrolujte si radši i ty své

  (24.08.2008, Letenkář.cz) Koupili jste si letenky s nízkonákladovkou Ryanair přes cestovní agenturu nebo některý z mnoha internetových serveru srovnávajících ceny letenek? Pak se můžete dočkat velmi nepříjemného překvapení. Ryanair se rozhodl takto zakoupené letenky zrušit. Opatření, které vstoupilo v platnost 11. srpna 2008 se dle dostupných informací denně dotkne kolem 500 lidí, kterým se tak velmi znepříjemní odlet na dovolenou. Nízkonákladová letecká společnost Ryanair již ...


Sponzorované odkazy


Letenky do Irska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.