Ryanair ruší tisíce letenek, překontrolujte si radši i ty své

24. 08. 2008     Letenkář.cz

Koupili jste si letenky s nízkonákladovkou Ryanair přes cestovní agenturu nebo některý z mnoha internetových serveru srovnávajících ceny letenek? Pak se můžete dočkat velmi nepříjemného překvapení. Ryanair se rozhodl takto zakoupené letenky zrušit. Opatření, které vstoupilo v platnost 11. srpna 2008 se dle dostupných informací denně dotkne kolem 500 lidí, kterým se tak velmi znepříjemní odlet na dovolenou. Nízkonákladová letecká společnost Ryanair již ...

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • EasyJet ruší linky do Irska a Anglie

  (15.10.2008, Letenkář.cz) Letiště Ruzyně přijde o přímé letecké spojení se Severním Irskem a severní Anglií. Přímou linku zruší od 12. ledna pro slabší provoz v zimním období evropská nízkonákladová dvojka easyJet. EasyJet neuvedl, zda jde o trvalé zastavení linky, nebo jen dočasné opatření. Necháme se překvapit.

 • EasyJet ruší od ledna linky do Irska a Anglie

  (15.10.2008, Letenkář.cz) Letiště Ruzyně přijde o přímé letecké spojení se Severním Irskem (Belfast) a severní Anglií (Newcastle). Přímé linky zruší od 12. ledna pro slabší provoz v zimním období evropská nízkonákladová dvojka easyJet. EasyJet neuvedl, zda jde o trvalé zastavení linky, nebo jen dočasné opatření. Necháme se překvapit.

 • Aer Lingus počátkem listopadu ruší spoj Praha - Cork

  (13.08.2008, Letenkář.cz) Letecká společnost Aer Lingus ukončí k 2. listopadu 2008 provoz svého letu z irského Corku do Prahy a zpět.

 • Ryanair nabízí levné letenky a ruší lety z Manchesteru

  (18.08.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Ryanair opět spustila akci na levné letenky. Akční nabídka potrvá do středy 19. srpna 2009 a levné letenky lze zakoupit pro období od úterý 1. září 2009 do pondělí 30. listopadu 2009.


Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.