Letenky do Newcastlu

Online rezervace letenek:

Levnější letenky: Manchester a Newcastle od 1194 Kč

01. 11. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jedinou možností, jak se letecky dostat z Prahy do anglických měst jako jsou například Manchester či Newcastle, je letecká společnost Jet2. Na výjimečné akce je sice aerolinka skoupá, ale v rezervačním systému můžete snadno najít nejlevnější letenky v měsíčních přehledech. Jednosměrně nyní od 1194 Kč.

S aerolinkami Jet2 a bmibaby levně do Anglie

19. 04. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladové britské aerolinky bmibaby  a Jet2 nabízí svým klientům výhodné letenky z Prahy do vybraných měst ve Velké Británii. Z České republiky se můžete vydat třeba do Birminghamu, Manchesteru, Newcastlu, Leedsu či Edinburghu. V akční nabídce společnosti bmibaby můžete najít zpáteční letenky na trase Praha – Birmingham (BHX) od 1661 Kč včetně poplatků.

Levné letenky do Anglie s Jet2

28. 04. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V rezervačním systému nízkonákladové letecké společnosti Jet2 se pravidelně objevují levné lety do mnoha destinací. Z hlavního města České republiky se sice přímo dostanete pouze do několika měst na Britských ostrovech, odtud ovšem můžete dále pokračovat do jiných vybraných zemí. Nejlevnější letenky se dají sehnat na lince Praha – Newcastle a začínají na 1456 Kč.

Jet2: zpáteční levné letenky od 1456 Kč

24. 03. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Britská nízkonákladová letecká společnost Jet2 nabízí svým zákazníkům jarní slevy letenek na měsíce duben, květen a červen. Nejlevnější zpáteční letenky na lince Praha – Newcastle jsou k mání od pouhých 1456 Kč včetně tax a odbavení online. Příruční zavazadlo si s sebou můžete vzít zdarma, za jiná odbavená zavazadla se však platí.

Levné letenky do Anglie od 1653 kč

03. 09. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Příznivci britského akcentu mohou jásat, Jet2, nízkonákladová aerolinka, totiž nabízí levné letenky do Anglie a to již od 1653 Kč. Akce se vztahuje na letenky do Manchesteru, Newcastle, Leedsu a  letenky do Edinburghu. V ceně vaší letenky je let tam i zpět včetně tax a odbavení online.

Jet2 představuje novou linku z Letiště Praha Ruzyně

12. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Britská nízkonákladová aerolinka Jet2 představuje novou linku. Spojení Letiště Praha - Newcastle bude dostupné od 5. listopadu 2010. Linka bude v provozu až 4 x týdně - a to zejména v období vánočních svátků, do té doby budete moci pořídit letenky do Anglie pro každý pátek a neděli.

EasyJet ruší od ledna linky do Irska a Anglie

15. 10. 2008     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Letiště Ruzyně přijde o přímé letecké spojení se Severním Irskem (Belfast) a severní Anglií (Newcastle). Přímé linky zruší od 12. ledna pro slabší provoz v zimním období evropská nízkonákladová dvojka easyJet. EasyJet neuvedl, zda jde o trvalé zastavení linky, nebo jen dočasné opatření. Necháme se překvapit.

1


Téma: Letenky do Newcastlu

Aktuálně zde naleznete 7 článků na téma Letenky do Newcastlu.

Sponzorované odkazy