Skytrax: nejlepší aerolinky na světě pro rok 2010

24. 05. 2010     Akční letenky.cz

Prestižní ocenění Skytrax Aerolinka roku 2010 má své vítěze. První místo získala aerolinka Asiana Airlines, hned za ní se umístila společnost Singapore Airlines a třetí místo obsadila Qatar Airways. V první desítce se umístily například i společnosti Air New Zealand či Emirates. Evropskou aerolinku byste ale mezi top 10 aerolinkami světa hledali marně.

Štítky:
Asiana Airlines, Qatar Airways, Singapore Airlines, Skytrax

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Letiště Praha: nejlepší letiště východní Evropy 2009

  (09.06.2009, Akční letenky.cz) Společnost SKYTRAX vyhlásila výsledky průzkumu o nejlepší letiště světa pro rok 2009. V letošním ročníku zvítězilo letiště v Soulu (Incheon International Airport). Nejlepším letištěm v Evropě je podle průzkumu letiště v Curychu. Ani letiště Praha Ruzyně neodešlo z vyhlašování s prázdnou. Získalo totiž ocenění za nejlepší letiště ve východní Evropě.

 • Výsledky ankety World Airline Awards 2010: Nejlepší leteckou společností světa jsou Asiana Airlines

  (13.09.2010, Letenky levně) O vítězství jihokorejské letecké společnosti rozhodlo téměř 18 milionů cestujících, jež jednotlivé aerolinky hodnotili v období uplynulého roku. Na druhém místě se pak umístily Singapore Airlines a třetí skončily Qatar Airways.

 • Air Berlin je nejlepší evropský low-cost dopravce

  (27.05.2010, Rádi cestujeme) Včera v Hamburku probíhalo udílení cen World Airline Awards. Jako nejlepší evropský nízkonákladový dopravce byl vyhlášen Air Berlín, za ním je pak EasyJet. Třetí místo patří Norwegian Air.

 • Vznikne největší letecká společnost na světě

  (29.07.2010, Akční letenky.cz) Evropská komise schválila převzetí amerických aerolinek Continental Airlines firmou UAL, mateřskou společností aerolinky United Airlines. Uvedl to server euroskop.cz. Toto spojení bude mít hodnotu 3,17 miliardy amerických dolarů a přinese vznik největší letecké společnosti na světě, která by měla létat asi do 370 destinací. Letecké společnosti ovšem ještě čekají na vyjádření amerických antimonopolních úřadů.


Sponzorované odkazy


Letenky do Ruska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.