Qatar Airways

Online rezervace letenek:

Linku z Prahy do Dauhá spustí Qatar Airways již příští měsíc

08. 07. 2017     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Letecká společnost Qatar Airways oznámila dřívější zahájení provozu přímé pravidelné linky mezi Prahou a katarským hlavním městem Dauhá. Původně přitom plánovala linku zavést až v průběhu letní sezóny 2018.

Borneo – zpáteční letenky s Qatar Airways za 12.304 Kč

13. 01. 2015     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na překrásný ostrov Borneo, který je třetím největším ostrovem na světě, můžete vyrazit na velmi pěknou cenu díky výhodnému tarifu letecké společnosti Qatar Airways. Zpáteční letenky z nedaleké Budapešti do Kuchingu, ležícího v malajské části Bornea, vás vyjdou v následujících termínech na 12.304 Kč, a to včetně všech povinných poplatků a s 30 kg zavazadlem.

Letenky Varšava – Bangkok pod deset tisíc

03. 02. 2013     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Akční letenky z polské Varšavy nás tentokrát zavedou do Thajska. Letecká společnost Qatar Airways nabízí letenky do Bangkoku za 9.725 Kč.

Qatar Airways: Levné letenky do Singapuru jen za 11 185 Kč

13. 04. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Vyhlášená letecká společnost z Kataru, Qatar Airways, má ku příležitosti otevření linky do jubilejní sté destinace jedinečnou akci. Pouze ve středu a ve čtvrtek si můžete zakoupit dvě letenky za cenu jedné – v případě cesty ve dvou tak za jednu letenku z Mnichova do Singapuru zaplatíte báječných 11 185 Kč!

Qatar Airways: Levné letenky do Manily na Filipínách jen za 13 175 Kč

13. 04. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pětihvězdičková letecká společnost Qatar Airways přišla s akční nabídkou, kdy si můžete až do čtvrtka zakoupit dvě letenky za cenu jedné. V případě cesty ve dvou tak pořídíte zpáteční letenky z Mnichova do filipínské Manily jen za 13 175 Kč! Za tuto cenu můžete letět například 10. května tam a 23. května zpátky.

Dvě letenky za cenu jedné od Qatar Airways

07. 04. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Včera začala letecká společnost Qatar Airways létat do sté destinace (Aleppo) a měla spustit největší akční nabídku ve své historii. Vzhledem k technickým problémům však byla akce přesunuta na 13. a 14. duben. V průběhu 48 hodin mají klienti aerolinky možnost rezervovat dvě letenky za cenu jedné a vyrazit tak na cesty s doprovodem.

Qatar Airways slaví 100. destinaci soutěží o letenky

17. 03. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

U příležitosti otevření destinace s pořadovým číslem 100 si letecká společnost Qatar Airways připravila pro své klienty zajímavou akci. Na webových stránkách aerolinky stačí vyplnit krátký formulář týkající se soutěže resp. odebírání newsletteru společnosti a pak jen čekat na oznámení vítězů. Do soutěže se mohou zapojit také příznivci sociální sítě facebook.com/qatarairways.

Qatar Airways: letenky do Melbourne od 18 885 Kč!

10. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Qatar Airways, národní aerolinka Kataru, nabízí výhodné letenky do Melbourne a to od 18 885 Kč (£662). Své letenky si můžete zarezervovat až do 22. února 2011, nabídka se sice vztahuje pro odlety z Londýna (LHR a LGW), ale ten je jednoduše dosažitelný při využití nízkonákladových společností – easyJet, WizzAir či Ryanair.

Výsledky ankety World Airline Awards 2010: Nejlepší leteckou společností světa jsou Asiana Airlines

13. 09. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

O vítězství jihokorejské letecké společnosti rozhodlo téměř 18 milionů cestujících, jež jednotlivé aerolinky hodnotili v období uplynulého roku. Na druhém místě se pak umístily Singapore Airlines a třetí skončily Qatar Airways.

Skytrax: nejlepší aerolinky na světě pro rok 2010

24. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Prestižní ocenění Skytrax Aerolinka roku 2010 má své vítěze. První místo získala aerolinka Asiana Airlines, hned za ní se umístila společnost Singapore Airlines a třetí místo obsadila Qatar Airways. V první desítce se umístily například i společnosti Air New Zealand či Emirates. Evropskou aerolinku byste ale mezi top 10 aerolinkami světa hledali marně.

1 2


Téma: Qatar Airways

Aktuálně zde naleznete 11 článků na téma Qatar Airways.

Sponzorované odkazy


Letenky do Spojených Arabských Emirátů (SAE)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.