Oblíbené evropské metropole od 619 Kč

02. 06. 2010     Akční letenky.cz

Máte chuť někam si vyrazit, ale vůbec ještě netušíte kam? Skvělé! Máte totiž spoustu času na přemýšlení. Společnost easyJet nabízí levné podzimní letenky do Paříže, Amsterdamu a letenky do Milána.

Štítky:
easyJet, Letenky do Amsterdamu, Letenky do Milána, Letenky do Paříže

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Další omezování evropské letecké dopravy

  (07.05.2010, Akční letenky.cz) Zatímco poslední novinky z oblasti evropské letecké dopravy byly aktualizovány Evropskou organizací pro bezpečnost leteckého provozu (Eurocontrol) 6. května 2010, deník BBC přišel dnes ráno s čerstvými informacemi. Podle Eurocontrolu v noci mezi 5. a 6. květnem došlo k obnovení erupcí islandské sopky Eyjafjöll.

 • Vyhrajte letenky s Lufthansou

  (07.10.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost Lufthansa spustila soutěž o dvě letenky u příležitosti Dnů designu v Praze Designblok ´09. Pro zúčastněné však nejsou připraveny pouze 2 letenky do vybrané vlastní oblíbené evropské destinace ale také dalších 30 cen. Soutěž Lufthansy probíhá do 11. října 2009.

 • Evropské aerolinky propouští zaměstance

  (15.10.2009, Akční letenky.cz) Aerolinka ČSA České aerolínie není jedinou leteckou společností, která se chystá propouštět zaměstnance. Již před měsíce něketré velké letecké společnosti oznámily propouštění. Air France počítá s odchodem asi 1500 zaměstnanců, British Airways dokonce s číslem 1700. Další aerolinkou, která propouští ve velkém je také irský Aer Lingus, který minulý týden oznámil odchod 676 zaměstanců.

 • Nedopadneš bídně – poletíš-li z Vídně. Evropské destinace od 1760 Kč

  (25.06.2010, Akční letenky.cz) Díky tradičnímu přepravci Austrian Airlines máte nyní, naši vážení čtenáři, jedinečnou možnost podívat se po Evropě. Za levný peníz je možno si zakoupit levné letenky do Paříže, Athén, Bělehradu a letenky do Říma a Stockholmu, to vše v letních měsících roku 2010.


Sponzorované odkazy