WizzAir výrazně omezuje lety z Letiště Praha

24. 06. 2010     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost WizzAir oznámila výrazná omezení počtu letů z Letiště Praha Ruzyně. Místo dosavadních dvou strojů, které pro lety z Prahy využívala, zúží svou flotilu v Praze na pouhý jeden Airbus A320. Omezení se týkají především sezónních letů do Burgasu a Katánie, které WizzAir nadále nebude nabízet.

Štítky:
Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • LOT omezuje lety z Krakowa

  (03.08.2010, Akční letenky.cz) LOT, tradiční polská aerolinka, omezuje pro zimní období lety z Letiště Krakow. Změna se dotkne zejména těch, kteří využívali služeb polské aerolinky při svých cestách do USA, od měsíce listopad totiž již nebude možné sehnat přímé spojení do Chicaga (prozatím 3 x týdně). Přímý spoj do Athén a Říma bude také zrušen.

 • Ryanair omezuje růst na základnách v Británii

  (25.06.2009, Akční letenky.cz) I letecká společnost Ryanair už přiznala, že i na ni doléhá ekonomická krize a problémy v leteckém průmyslu. Aerolinka potvrdila, že omezuje růst na devíti leteckých základnách ve Velké Británii. Ředitel Ryanairu Michael O’Leary dává vinu turistické dani ve výši deset liber a monopolu na britských letištích, který způsobuje vysoké letištní poplatky.

 • ČSA omezuje lety do Hamburku, Boloně a Kodaně

  (14.07.2010, Akční letenky.cz) ČSA se rozhodlo, že začne od září 2010 omezovat lety z Letiště Praha Ruzyně. Konkrétně se jedná o lety do Hamburku, Boloně a o lety do Kodaně. ČSA plánuje zrušení nočního spoje z Prahy do Hamburku a spoje ranního v opačném směru.

 • Sopečný mrak opět omezuje leteckou dopravu

  (04.05.2010, Akční letenky.cz) Islandská sopka začala opět přidělávat vrásky letecké dopravě. Tentokrát je omezena letecká činnost na území Velké Británie a Irska, a to z důvodu očekávaného nárůstu koncentrace sopečného prachu nad povolené limity.


Sponzorované odkazy


Letenky do Chorvatska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.