V Dubaji otevřeli největší letištní terminál světa

19. 11. 2008     Letenkář.cz

Možná jsou Číňané nejpočetnějším národem světa, rozhodně už ale nevlastní největší letištní terminál. Světové prvenství převzal emirát Dubaj, který otevřel na svém mezinárodním letišti Terminál 3 s rozlohou 1,5 čtverečního kilometru, je téměř dvojnásobný než pekingská dvojka – olympijský Terminál 3 na Mezinárodním letišti Peking. Číňané vedli se svým letištním terminálem o rozloze necelého jednoho kilometru čtverečního. Dubajský terminál má 82 pojízdných chodníků, 97 pojízdných ...

Štítky:
Letiště Dubaj

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • WizzAir spustí lety z Bratislavy již v neděli

  (17.09.2009, Akční letenky.cz) V neděli 20. září 2009 poprvé vzlétne WizzAir z Bratislavy. Nově tam zavádí trasu Bratislava – Řím. Létat bude na letiště Řím Fiumicino na Terminál B. Poprvé vzlétne v 16:00 a do Říma dorazí v 17:45. Na této lince bude WizzAir létat celkem 4x týdně v pondělí, středu, pátek a neděli.

 • Letiště v Pardubicích čeká rozšíření

  (23.02.2009, Letenkář.cz) Zástupci vlastníků pardubického letiště, tedy města Pardubic a Pardubického kraje, budou v úterý jednat o projektu nového letištního terminálu téměř za miliardu korun. Terminál by měl umožnit odbavení až čtvrt milionu lidí ročně, do budoucnosti se uvažuje až o půl milionu cestujících. Pardubické letiště nyní odbaví kolem 90 tisíc cestujících ročně. Nabízí lety do Ruska a stále častěji jej také ...

 • WizzAir reaguje na odnětí licence společnosti MyAir

  (24.07.2009, Akční letenky.cz) Wizz Air, největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě dnes oznámila, že bude reagovat na odnětí licence leteckému přepravci Myair.

 • Zpáteční letenka z Prahy do čínské Šanghaje jen za 12 251 Kč!

  (13.10.2009, Letenky levně) Po tipech na levné letenky po Evropě a do Ameriky se přemístíme až do daleké Asie, konkrétně do Šanghaje. Největší ruský přepravce Aeroflot přišel se zajímavou nabídkou, když z pražské Ruzyně nabízí zpáteční letenky do největšího čínského města za krásných 12 251 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky do Indonésie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.