WizzAir reaguje na odnětí licence společnosti MyAir

24. 07. 2009     Akční letenky.cz

Wizz Air, největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě dnes oznámila, že bude reagovat na odnětí licence leteckému přepravci Myair.

Štítky:
Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Nejbezpečnější letecké společnosti

  (25.01.2010, Akční letenky.cz) Server sme.sk s odvoláním na německý časopis Aero International odhalil 7 nejbezpečnějších leteckých společností. Mezi 3 nejbezpečnější letecké společnosti byly podle statistik JACDEC evidující letecká neštěstí a havárie zařazeny australská aerolinka Qantas, finská společnost Finnair a portugalská TAP Portugal.

 • Velké letecké společnosti budou propouštět

  (07.09.2009, Akční letenky.cz) ČSA není jedinou leteckou společností, která nejspíš bude propouštět. Finanční problémy, které si žádají omezení kapacit leteckých společností, řeší i Air France – KLM a British Airways. Podle aero.sme.sk chystá Air France snížení stavu až o 1500 zaměstnanců. British Airways údajně počítá s odchodem až 4000 lidí.

 • Lufthansa zvolena nejlepší leteckou společností v Evropě

  (28.09.2008, Letenkář.cz) V letošní anketě World Airline Awards byla Lufthansa zvolena nejlepší leteckou společností v Evropě, a to mezi celkem 60 leteckými přepravci. V ankětě pořádané britskou agenturou Skytrax hlasovalo od loňského srpna do letošního června více než 15 milionů pasažérů. Celkem společnost hodnotilo 168 společností, světové prvenství získaly Singapore Airlines.

 • Seznam nebezpečný leteckých společností dle EU byl rozšířen

  (21.04.2009, Letenkář.cz) Evropská komise rozšířila seznam leteckých společností, které z bezpečnostních důvodů nesmějí létat do žádné ze zemí Evropské unie, o šest firem z Kazachstánu a všechny letecké společnosti ze západoafrického Beninu. Na takzvané černé listině se nově ocitla i thajská One Two Go Airlines a ukrajinská Motor Sich Airlines. Seznam aerolinií, které mají zakázaný provoz v rámci Evropské unie.


Sponzorované odkazy


Letenky do Kanady

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.