Získejte slevu v restauraci Budweiser Budvar na letišti Praha

12. 08. 2010     Rádi cestujeme

Každý registrovaný uživatel našeho webu může nyní získat slevu 10% u našeho partnera restaurace Budweiser Budvar na letišti Praha. V restauraci je k dispozici WIFI připojení, přijímají platební karty včetně stravenek. V restauraci se můžete bezplatně elektronicky odbavit.

Štítky:
Letiště Praha, Restaurace na letišti

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Wizzair nabízí slevu 20% na všechny lety – pouze dnes

  (28.04.2011, Rádi cestujeme) Wizzair nabízí 20% slevu na své lety, platnost této nabídky však vyprší o dnešní půlnoci, aspoň tak o tom informuje samotná aerolinka.   A jak vypadají výsledné ceny?

 • bmibaby nabízí slevu 50% na letenky

  (25.02.2010, Akční letenky.cz) Chcete ušetřit na letenkách až polovinu? Pak si zarezervujte levné letenky s nízkonákladovou leteckou společností bmibaby právě teď! Slevu až 50% nabízí bmibaby na vybrané letenky pro období od března do května.

 • SAS nabízí velkou slevu pro děti

  (19.10.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost SAS Scandinavian Airlines nabízí nově velkou slevu pro děti od 2 do 11 let. Pokud si zarezervujete letenky do 25. října 2009, letenka pro dítě bude stát o čtvrtinu méně. Navíc můžete využít také toho, že se i na děti vztahuje povolená váha přepravovaného zavazadla 20 kg.

 • Ryanair nabízí slevu až 50% na letenky

  (30.07.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Ryanair nabízí v rámci své akční nabídky tentokrát slevu 50%. Akce na letenky platí do úterý 3. srpna. Odlety jsou možné v období od 1. do 30. září 2010. Jaké letenky si můžete koupit za pár korun? Z Letiště Praha je to například linka Praha - Stockholm od 135 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky do České republiky

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
Skyscanner
Vyhledavač levných letenek.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.