S Ryanairem nově i na Kypr

18. 08. 2010     Rádi cestujeme

Nízkonákladový dopravce Ryanair neustále roste a jeho letadla přistávají na nových a nových letištích. Pro nás byla důležitá včerejší informace o tom, že Ryanair bude létat z Milana do Brna. Další nová trasa je Brusel-Larnaca. Larnaca je přístavní město na jihovýchodním pobřeží Kypru. Letiště Larnaca je vzdáleno od centra města pouhé 4 km a jde o druhé největší letiště na ostrově.

Štítky:
Brusel - Larnaca, Letenky na Kypr, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Na Kypr s Ryanairem i z Barcelony

  (09.09.2010, Rádi cestujeme) To o čem se spekulovala téměř měsíc, se stalo nyní skutečností. Ryanair bude létat do Larnacy nově také z Barcelony Girony. Z Barcelony bude létat 2x týdně. Linka zahájí provoz od 1. prosince.Kypr patří mezi nové destinace společnosti Ryanair. Díky tomu tento ostrov bude cenově dostupnější. Například letenka z Bruselu na Kypr a zpět stojí 70 € / 1 785,- Kč. V době slevové akce se dájí očekávat i nižší ceny. Slevové akce pro vás sledujeme. Pokud se registrujete zdarma, budete o letenkách i pod 500,- Kč vědět včas.

 • Akční letenky na Kypr – 3 411 Kč

  (07.10.2010, ) Co si takhle zpříjemnit sychravé počasí v Česku a udělat si dovolenou v některých z exotických destinací? V lednu máte šanci letět na krásný ostrov Kypr ve Středozemním moři za úžasných 122 liber, tedy v přepočtu 3 411 Kč.

 • Malev: Zpáteční letenky na Kypr od 3918 Kč

  (18.02.2011, Akční letenky.cz) Malev, tradiční maďarský přepravce, vyhlásil novou akční nabídku na letenky. V rámci ní si můžete například vychutnat svěží levné letenky na Kypr (Larnaka, LCA) a to od 3918 Kč. Stačí, když na stránkách aerolinky prozkoumáte následující data: 22. 3. – 29. 3. či 25. – 29. 3. 2011.

 • Malév a levné letenky na Kypr: Larnaca z Prahy jen za 4 158 Kč

  (08.02.2011, Letenky levně) S nabídou levných letenek na Kypr přišel maďarský přepravce Malév. Zpáteční letenky z Prahy do Larnaky tak pořídíte již za 4 158 Kč. Volných termínů je až do května poměrně dost, a tak je z čeho vybírat. Na ostrov ve Středozemním moři se můžete vypravit třeba 12. května, zpátky vám to pak poletí 17. května.


Sponzorované odkazy


Letenky na Kypr

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.