AirAsia, nízkonákladový přepravce z Asie, přichází

26. 11. 2008     Letenkář.cz

Nízkonákladová asijská společnost AirAsia začne od 11. března pětkrát týdně létat mezi Londýnem a hlavním městem Malajsie Kuala Lumpur. Zpáteční letenka na tomto letu AirAsia vyjde včetně všech letištních tax na šest tisíc korun. A co více, AirAsia plánuje v budoucnu i lety do Prahy. Je dobré mít však na pozoru, že cena letenky AirAsia nezahrnuje poplatky za zavazadla: ...

Štítky:
AirAsia, Letenky do Kuala Lumpur, Letenky do Malajsie

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Víkendové lety s Czech Airlines o 25 % levnější!

  (30.10.2009, Akční letenky.cz) Společnost Czech Airlines přichází s mimořádnou nabídkou! Zakoupíte-li v období od 30.10 do 1.11. 2009 letenku s touto společností, bude váš výlet o 25 % levnější!

 • Levné letenky na Island - od 4600 czk

  (03.07.2009, Letenky levně) Nízkonákladová aerolinka Iceland Express, která se specializuje, jak už název napovídá, na levnou leteckou dopravu z/n Island, přichází s akční nabídkou letenek od 2300 czk za jeden směr.

 • Letenky do Austrálie za 7990 Kč

  (26.06.2009, Letenky levně) Malajská nízkorozpočtová aerolinka AirAsia X přichází s velmi akční nabídkou letenek, která byla naposledy k dispozici loni na podzim. Vhodnou kombinací letů lze získat letenky do Austrálie (z Londýna) do osmi tisíc korun včetně tax.

 • Wizzair: Sleva 20% na všech trasách do/z Prahy

  (03.07.2009, Letenky levně) Nízkoropočtové aerolinie přichází s další akční nabídkou - slevou ve výši 20 procent na všechny odlety z Prahy. Sleva platí na cenu letu včetně daní. Do slevy nejsou zahrnuty dodatečné poplatky a poplatek za rezervaci. Cesta musí být uskutečněna do 27. března 2010. Letenky můžete rezervovat zde.


Sponzorované odkazy


Letenky do Nizozemí

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.