Delta Airlines uvažuje o snížení kapacity

24. 11. 2008     Letenkář.cz

Americké aerolinky Delta Airlines plánují na příští rok další snížení kapacity. Firmu k tomuto kroku nutí nové signály poklesu poptávky po letecké přepravě. Pro poslední čtvrtletí letošního roku aerolinky snížily kapacitu přepravy o čtyři procenta.

Štítky:
Delta

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Řešení pro ČSA: snížení platů a 1600 propuštěných

  (14.10.2009, Akční letenky.cz) Server iDNES.cz včera večer napsal, že České aerolínie ČSA hodlají propustit až 1600 zaměstnanců, a snížit tak svůj stav na 3000. Navíc by mělo dojít k výraznému snížení platů.

 • Snížení počtu členů představenstva ČSA

  (16.10.2009, Akční letenky.cz) V návaznosti na restrukturalizační plán společnosti České aerolínie ČSA a úspory personálních nákladů i s ohledem na budoucí holdingové uspořádání společnosti dnes odpoledne schválilo Představenstvo Českých aerolinií snížení počtu členů na pět. Nová organizační struktura předpokládá vytvoření nové pozice člena představenstva zodpovědného za provoz, pod nějž se sloučí úseky letový, pozemní a technický.

 • Ryanair a WizzAir: snížení počtu letů na zimní sezónu

  (03.08.2009, Akční letenky.cz) Čeští cestující se budou muset připravit na omezování pravidelných linek během letní sezóny. Již před časem oznámil Ryanair omezení letů na britském letišti Londýn Stansted. Tato redukce postihne oblíbenou linku Brno – Londýn (místo dosavadních 7 letů týdně se do Londýna bude létat pouze čtyřikrát).

 • SkyEurope stále bez investora

  (15.07.2009, Akční letenky.cz) Včerejší valná hromada měla přinést jasnější informace o budoucnosti aerolinky. Akcionáři odsouhlasili snížení základního jmění téměř o 85%. Jméno investora, který by měl přinést do firmy nový kapitál, ale oznámeno nebylo. V současnosti společnost jedná se dvěma až třemi nadějnými investory. Šéf SkyEurope Nick Manoudakis věří, že jméno oznámí během pár dnů.


Sponzorované odkazy