Letenky do Dublinu a na Kanáry: od 704 Kč a 955 Kč

14. 12. 2010     Akční letenky.cz

Přemýšlíte, kampak vyrazit na výlet a neutratit přitom celý „majlant“? Pak by vám mohly přijít k chuti čerstvé letenky do Dublinu a to již od pouhých 704 Kč či letenky na Kanáry od 955 Kč se společností Ryanair.

Štítky:
Letenky do Dublinu, Letenky do Irska, Letenky na Kanárské ostrovy, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Dublinu? Vybírejte pohodlně online!
 • Aer Lingus nabízí levné letenky do Dublinu

  (19.01.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Aer Lingus zlevnila vybrané letenky do Dublinu a dalších irských měst. V rámci "January Sale" můžete rezervovat letenky do Dublinu až do 22. ledna a letět je pak možné v období od 27. ledna do 24. března 2010. S aerolinkou Aer Lingus můžete letět například na trase Praha – Dublin.

 • Letenky do Dublinu – s kým a za kolik?

  (29.07.2011, ALetenky.cz) Chystáte se navštívit Irsko, známé pivem Guinness nebo přezdívkou zelený ostrov? V tomto článku se s vámi podělíme o rady, jak se co nejlevněji dopravit do irského hlavního města Dublinu.

 • Levné letenky do Dublinu: Z Bratislavy s Ryanairem jen za 777 Kč

  (05.12.2010, Letenky levně) Díky Ryanairu a platební kartě Mastercard Prepaid se nyní můžete levně podívat do irského Dublinu. Zpáteční letenky z Bratislavy pořídíte za 777 Kč. V podstatě jen stačí zavítat na stránky Ryanair.com.

 • Levné letenky do Dublinu: Z Brna jen za 1 009 Kč!

  (09.11.2010, Letenky levně) Ceny letenek do Irska po odchodu Ryanairu z Prahy vzrostly, přesto se dají sehnat již za cenu kolem tisíce korun. Důkazem je třeba kombinovaný let od společností Wizzair a Ryanair, se kterým se z Brna do Dublinu a zpět dostanete již za 1 009 Kč.


Sponzorované odkazy