Zažeň chmurné myšlenky: kup si levné letenky. Do Barcelony a jinam od 1971 Kč

13. 12. 2010     Akční letenky.cz

Austrian Airlines nabízí velice levné letenky pro odlety z Vídně. Již od 1971 Kč se na křídlech tradičního rakouského přepravce můžete objevit krásy životem tepající Barcelony, od 1991 Kč si můžete udělat radost úspěšným lovem na letenky do Stockholmu či si ukořistit levné letenky do Sofie od 1994 Kč.

Štítky:
Austrian, Letenky Austrian, Letenky do Barcelony, Letenky do Bulharska, Letenky do Sofie, Letenky do Stockholmu, Letenky do Španělska, Letenky do Švédska

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Barcelony? Vybírejte pohodlně online!
 • Máš-li chmurné myšlenky, kup si Hanoj letenky. Cena již od 15485 Kč

  (02.07.2010, Akční letenky.cz) Tradiční polská aerolinka LOT přichází na trh s novou linkou. Let Varšava – Hanoj je možné si zakoupit od 13. listopadu 2010 na oficiálních stránkách přepravce LOT Polish Airlines. Cena za cestu tam i zpět vychází na 15485 Kč a to včetně daní a poplatků započtených v ceně letenky.

 • Levné letenky: Sardinie, Londýn, Glasgow

  (25.03.2011, Rádi cestujeme) Levné letenky mohou podstatně snížit náklady na cestování. A protože rádi cestujeme, hledáme levné letenky a i tentokrát jsme levné letenky našli. V článku vypisujeme pouze část z těchto letenek. Více aktuálních letenek hledejte vždy na této adrese.Kam lze tedy levně letět? Určitě se vyplatí odlétat k moři z Bratislavy. Levně lze letět například na Sardinii. Z evropských metropolí můžete levně doletět do Londýna (cca. 800 Kč), do Glasgow (necelých 900 Kč). Na našem webu naleznete také levné ubytování – vyhledali jsme hotely od necelých 100 Kč za osobu/noc.

 • Levné letenky: Porto, Paříž, Dublin

  (27.12.2010, Rádi cestujeme) Levné letenky hledejte tradičně do Milána, odlet z Brna. Letět levně je možné z Memmingenu u Mnichova do portugalského Porta, dvě zpáteční letenky stojí 600 korun. Wizzair připravil levné letenky z Prahy - cena za dvě zpáteční letenky začína na cca. tisícikoruně. Z Bratislavy vás Ryanair levně dopraví do Dublinu. Akční letenky nabízí v tento čas i společnost Norwegian.

 • Levné letenky: New York, Rhodos, Dubaj

  (24.11.2010, Rádi cestujeme) Levné letenky jsou opět tématem našeho článku. Našli jsme levné letenky do New Yorku, cena za zpáteční letenku je pod 9tis. korun, vč. tax. Levně doletíte i na Rhodos a to z Říma. Cena dvou zpátečních letenek nepřekročí 800 korun. Ubytování za dvě osoby/noc stojí od 531 korun. Z Barcelony se naopak dopravíte levně na Kanárské ostrovy. Z Prahy nás zaujala letenka do Dubaje, kde jsme našli také poměrně levný jednohvězdičkový hotel.


Sponzorované odkazy