Opět Maledivy a pořádně levně

04. 01. 2011     Rádi cestujeme

Na webu LTURfly.com jsme narazili na neuvěřitelnou cenu letenek na Maledivy - pokud vám nebude vadit odletět za tři dny, a návrat vám vyhovuje 18. ledna a navíc vám nevadí odlet z Düsseldorfu, pak zaplatíte za zpáteční letenku pouhých 109 €. Je to tak neuvěřitelná cena, že váhame, zda je to opravdu tak. Posuďte to sami, adresa s nabídkou je zde.

Štítky:
Letenky na Maledivy

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Pořádně levné letenky do Dubaje

  (05.09.2010, Rádi cestujeme) Hodně levné letenky jsme našli z Prahy do Dubaje. Například v termínu 13.-20. října, stojí letenky pro dvě osoby za směr tam i zpět pouhých 12 690,- Kč. A pokud jste registrováni na našem webu, můžete získat na objednávku ještě slevu 300,- Kč. Jak získat slevu vám poradí tento náš článek.

 • Sopečný mrak opět omezuje leteckou dopravu

  (04.05.2010, Akční letenky.cz) Islandská sopka začala opět přidělávat vrásky letecké dopravě. Tentokrát je omezena letecká činnost na území Velké Británie a Irska, a to z důvodu očekávaného nárůstu koncentrace sopečného prachu nad povolené limity.

 • Ryanair: letenky v akci opět od 173 Kč

  (21.01.2011, Akční letenky.cz) Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair přichází opět s nabídkou superlevných letenek. Z Brna a Bratislavy se mohou její zákazníci vypravit na cestu od pouhých 173 Kč. Tuto částku zaplatí pasažéři například v případě letu na trase Brno – Milán nebo také z Bratislavy do Bruselu a Milána.

 • Ryanair letenky opět v akci. Od 209 Kč

  (04.08.2010, Akční letenky.cz) Ryanair, irská nízkonákladová aerolinka, dnes opět spouští akci. Cena letenek se pohybuje od 209 Kč či 8 EUR za jednu cestu včetně daní. Akční nabídka letenek se vztahuje na období 1. září - 30. listopadu 2010, letenky si je přitom možné rezervovat až do tohoto čtvrtka, 5. srpna 2010.


Sponzorované odkazy


Letenky do Mexika

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.