Ryanair má za sebou úspěšný rok

05. 01. 2011     Rádi cestujeme

Nízkonákladový dopravce Ryanair má za sebou rekordně úspěšný rok 2010. V roce 2010 Ryanair přepravil přes 72 mil. cestujících, to je vzrůst o zhruba 10%. V roce 2010 byl pro Ryanair rekordní měsíc srpen, kdy za jeden měsíc přepravil přes 7,7 mil. cestujících. 30. července byl pak pro Ryanair nejvytíženější, až 1 400 letů za den. Nejvíce objednaných letů v jednom dni bylo dosaženo 26. dubna, prostřednictvím webu www.ryanair.com bylo vykonáno přes 310 000 objednávek.

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Odbavovaná zavazadla aneb jak se co nejlépe sbalit?

  (09.07.2010, Akční letenky.cz) Co člověk má a co nemá s sebou vzít na dovolenou? Většina z nás čelí přesně tomuto problému – musíme se připravit na svůj velký odjezd, aniž bychom si s sebou sbalili půlku naší domácnosti. Je to vůbec možné? Ano, je.

 • WizzAir: Jak se vyhnout ostrým loktům a upocenému triku souseda? Zaplaťte 100 Kč.

  (24.01.2011, Akční letenky.cz) Nebezpečí ostrých loktů, upocených trik a vzdouvajícího se bachoru, postrkujícího ho vás před sebou ve frontě na nástup do letadla, se dá prudce snížit. Aerolinka WizzAir představuje novou službu Wizz Xpress.

 • Panický strach z létání? Mrkněte na pár statistik..

  (16.04.2010, Akční letenky.cz) Musím se přiznat, že vždy poté co se usadím do křesla sedadla v letadle a ucítím dunivé brblání motorů pod sebou, přistihnu se, že si v duchu říkám věty začínající slovy „Bože, jestli jsi..“ Věřím, že většina z vás zažívá obdobné pocity.

 • Mobilní telefon: hrozba pro palubní bezpečnost?

  (23.09.2010, Akční letenky.cz) Mobilní telefony se mohou zanedlouho objevit na seznamu věcí, které nesmíte mít s sebou v příručním zavazadle na palubě letadla. V USA se již údajně o limitních opatřeních pro mobilní telefony žhavě diskutuje.


Sponzorované odkazy