Wind Jet: Nově! Praha – Rimini od 1897 Kč tam i zpět

31. 01. 2011     Akční letenky.cz

Wind Jet, italská nízkonákladová letecká společnost, představuje nové přímé spojení z České republiky. Konkrétně se jedná o letenky Praha – Rimini (RMI). Ty jsou dostupné od  29. března 2011. Zaváděcí cena letenek začíná na částce €115,4 (29. března 2011) pro jednosměrnou cestu včetně daní. Proto je mnohem lepší zamluvit si letenky do Rimini více dopředu.

Štítky:
Letenky do Itálie, Letenky do Rimini, Letenky Wind Jet, Wind Jet

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Aktuality z pražského letiště

  (31.01.2011, Rádi cestujeme) Italská nízkonákladová letecká společnost Wind Jet zahájí od 29.3.2011 nové přímé spojení mezi Prahou a Rimini, které nahradí současný spoj Praha-Forli. Nová linka bude provozována dvakrát týdně - v úterý a v pátek, od 9.5.2011 pak v pondělí a v pátek letadly typu Airbus A320 pro 180 cestujících. Společnost Wind Jet v italském Rimini otevírá svoji novou základnu, ze které budou vypravovány spoje do 12 destinací. Cestující z Prahy budou mít možnost využít zejména návazných letů do Katánie a Palerma.

 • Letenky do Itálie v červenci s aerolinkou Wind Jet

  (06.04.2010, Akční letenky.cz) Italská nízkonákladová létecká společnost Wind Jet nabízí celkem tři letecká spojení z letiště Praha Ruzyně. Přímo je s ní možné letět do Katánie a Boloně Forli, přestupně přes letiště FRL i do sicilského Palerma. Pokud se i vy chystáte během léta do Itálie, můžete vzít v potaz nabídku právě této aerolinky.

 • Nové lety z Bratislavy s aerolinkou ČSA

  (13.05.2011, Akční letenky.cz) Česká letecká společnost ČSA plánuje na červen otevření nové základny v Bratislavě, kde by měla bázovat jeden ze svých Boeingů 737-500. Podle posledních zpráv bude aerolinka nově vypravovat 24 přímých letů týdně do šesti evropských měst. V současné době je provozována pouze jediná přímá linka Praha – Bratislava.

 • EasyJet přidává nové trasy z Edinburghu

  (24.02.2011, Rádi cestujeme) EasyJet přidává nové trasy z Edinburghu. Předem musíme říct, že ani jedna nevede do Česka, případně na Slovensko. EasyJet bude nově létat z Edinburghu do Tenerife (Kanárské ostrovy), Grenoble (Francie, nedaleko Lyonu) a do Atén. Na nových trasách EasyJet nasadí nový Airbus A320 (kapacita 180 míst).


Sponzorované odkazy