Brussels Airlines: sleva na letenky 30 %

25. 03. 2011     Akční letenky.cz

Tradiční belgická letecká společnost Brussels Airlines připravila pro své příznivce novou zajímavou nabídku, která se týká všech evropských destinací. Vybrané letenky se slevou 30% je možné rezervovat až do 4. dubna 2011. Cestovní období je naplánováno na 15. červen až 31. říjen.

Štítky:
Brussels Airlines, Letenky Brussels Airlines, Sleva na letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Brussels Airlines: akce na letenky po Evropě

  (25.05.2011, Akční letenky.cz) Již včera spustila tradiční belgická aerolinka Brussels Airlines nejnovější akci na letenky po celé Evropě. Nabídka je platná až do půlnoci 30. května a cestovní období je stanoveno na 1. červenec – 31. srpen. Rezervovat můžete například lety na lince Praha – Brusel, kam přepravce létá přímo.

 • Brussels Airlines – odbavení přes mobilní telefon

  (01.09.2010, Akční letenky.cz) Brussels Airlines se připojuje ke společnostem typu Lufthansa, KLM či Air France a představuje pro své cestující možnost odbavit se online za pomoci mobilního telefonu. Nové služby mohou pasažéři využít od září 2010, odbavení mobilním telefonem přitom lze 24 – 1 hodinu před plánovaným odletem.

 • Brussels Airlines: 50 % sleva na letenky

  (10.11.2010, Akční letenky.cz) Tradiční belgický přepravce Brussels Airlines může potěšit příznivce levného cestování. Spouští totiž novou akci na letenky – ty lze získat s 50% slevou! Slevu lze využít pro nákup vaší vysněné levné letenky až do konce listopadu 2010, akce se vztahuje na cestovní období od 1. ledna 2011 do 28. února 2011.

 • Vyhrajte víkend pro dva v Belgii s Brussels Airlines

  (15.06.2010, Akční letenky.cz) Chtěli byste poznat Belgii? Proč se nezúčastnit nové soutěže letecké společnosti Brussels Airlines, kterou aerolinka vyhlásila při příležitosti oslav Dne otců. Ve hře je víkend pro dva, který zahrnuje 2 zpáteční letenky Praha – Brusel, pronájem auta na celý víkend, 2 noci ve tříhvězdičkovém hotelu se snídaní a návštěva pivovaru Bocq (‘La Brasserie du Bocq’).


Sponzorované odkazy


Letenky do Tuniska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.