Finnair: zlevněné letenky do Asie

30. 05. 2011     Rádi cestujeme

Finnair v těchto dnech nabízí zvýhodněné nabídky svých letů do Asie. Ceny letenek začínají na 11 679 korunách - Delphi, Indie. Za zajímavou cenu pak Finnair nabízí i lety do Pekingu či Tokia.   Příklad: vyberte si odlet na trase Praha-Delphi v termínu 9.-17. leden 2012. Cena jedné zpáteční letenky vč. poplatků stojí 11 674 Kč. Pokud zakoupíte nejlevnější "typ" letenky, není možná dodatečná změna. Při zrušení letu nedostanete vložené peníze zpět.  

Štítky:
Finnair, Letenky do Asie, Letenky do Číny, Letenky do Indie, Letenky do Japonska, Letenky Finnair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Zlevněné letenky s BMI do Anglie

  (08.10.2010, Rádi cestujeme) Nízkonákladová aerolinka bmibaby.com nabízí až 40% slevu na své letenky. Díky tomu lze zakoupit letenky i pod 1000,- Kč u této společnosti. Akce je platná na lety v podzimních měsících. Příkladem může být trasa Praha-Manchester. V termínu 12. listopadu-14. listopadu zaplatíte za dvě zpáteční letenky 3 220,- Kč.

 • Výrazně zlevněné letenky na Sardinii

  (17.12.2011, Rádi cestujeme) V těchto dnech poprvé výrazně u nás udeřila zima, a pokud jste spíše milovníci tepla a moře, máme pro vás levné letenky na Sardinii. Termín letu je sice lednový a tak na koupání to nebude, přesto vás pravděpodobně čekají jarní teploty. V těchto dnech je na Sardinii okolo 15 °C. Noční teploty neklesají pod 10 °C.  A cena zpáteční letenky? Pouhých 236 korun! K dalším extrémně levným letenkám patří ty do Bologně, Říma či Benátek. A úplně na konci článku najdete velmi levnou letenku na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Gran Canaria, kde to již na koupání určitě bude.

 • Zlevněné letenky do Jižní Ameriky: Bogota

  (10.06.2011, Rádi cestujeme) z Frankfurt am Main do Bogota Eldorad - odlet 11.10./přílet 6.11. Pelikan (objednat) - aerolinka Iberia 14492 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

 • Nejlevnější letenky do Moskvy, Petrohradu nebo na Madeiru

  (25.08.2010, Rádi cestujeme) Ceny letenek a apartmánu jsou za dvě osoby. Air Berlin nabízí zlevněné letenky například do Moskvy, Petrohradu anebo na Madeiru. Mezi další zajímavé destinace v podání Air Berlin patří Kodaň a Nice.


Sponzorované odkazy


Letenky do Malajsie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.