S MyAirDeals Vám už neuniknou žádné levné letenky

15. 12. 2008     Letenkář.cz

Nevěříte, že se dají koupit letenky opravdu jen za korunu? Zkuste si počíhat na slevy a uvidíte. Slevové akce se nejčastěji vyhlašují na podzim a v zimě, kdy lidé méně cestují a letecké společnosti se snaží přilákat pasažéry nižšími cenami. Můžete si tak koupit letenky s velkou slevou, někdy dokonce za zmiňovanou jednu korunu nebo jen za ...

Štítky:
MyAirDeals

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • bmibaby: žádné poplatky za platbu kartou

  (08.09.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost bmibaby nabízí do dnešní půlnoci speciální akční nabídku. Pokud si totiž cestující zarezervují svůj let a budou jej platit debetní nebo kreditní kartou, nebudou platit poplatky jako obvykle. Aerolinka bmibaby bežně účtuje poplatek L2.75 při platbě debetní kartou a L3.75 při platbě kreditní kartou. Pro majitele karet Visa Electron poplatek není ani běžně.

 • ČSA v rámci Business Premium nabízí bezplatný odvoz

  (25.09.2008, Letenkář.cz) České aerolinie (ČSA) nově nabízejí cestujícím ve třídě Business Premium bezplatný odvoz na ruzyňské letiště a z něj po Praze a okolí. Taxi zdarma žádné další aerolinky na pražském letišti nenabízejí.

 • Skyeurope - online chat s ředitelem

  (23.06.2009, Letenky levně) Na iDnes proběhl online chat s finančním ředitelem nízkonákladové letecké společnosti Skyeurope. Chat bohužel nepřináší ze strany Skyeurope žádné nové zásadní informace o situaci ve společnosti.

 • Dohoda s odbory uzavřena – platy se sníží

  (26.10.2009, Akční letenky.cz) V pátek 23. října 2009 podepsal nový předseda představenstva ČSA Miroslav Dvořák dnes podepsal se všemi odborovými organizacemi Českých aerolinií dodatky ke kolektivním smlouvám s platností k 1. 11. 2009. Výsledkem je úspora mzdových prostředků pro rok 2010 na principu 30 % piloti, 15 % palubní průvodčí a 10 % ostatní zaměstnanci. Součástí dohody nejsou žádné stávající či budoucí kompenzace.


Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.