Praha Ruzně: ceny občerstvení konečně klesají

03. 12. 2008     Letenkář.cz

Po mnoha letech velmi drahých nápojů na pražském ruzyňském letišti dochází k výraznému poklesu jejich cen. Týká se to zejména kávy a piva, jejichž ceny byly vyšroubovány vysoko nad sto korun a patřily k nejdražším v Evropě. Cena kávy klesá o 20 až 30 procent, jedna třetinka piva se bude pohybovat v cenovém rozmezí 60 až 85 korun. Alespoň v síti restaurací, které nově patří italské ...

Štítky:
Letiště Praha

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Většina lidí se řídí při nákupu letenky podle ceny

  (15.10.2009, Akční letenky.cz) Průzkum našeho serveru ukázal, že většina lidí se při nákupu letenky řídí podle ceny. Na otázku "Jakou roli hraje cena při nákupu letenky?" si mohli respondenti vybrat celkem ze 4 odpovědí: 1) Nejdůležitější. Podle ceny řídím vše.; 2) Poměrně důležitou, ale ne na úkor aspoň základního komfortu.; 3) Beru ji samozřejmě v úvahu.

 • Levné letenky do Lisabonu - od 3850 czk

  (06.07.2009, Letenky levně) Lufthansa má nyní celkem příznivé ceny letenek po Evropě za srovnatelné ceny jako lowcosty, avšak s výhodami tradičních aerolinek - jasná cena, benevolentnější váhové limity odbavených a palubních zavazadel, občerstvení a hlavně destinace, kam se lowcosty bez přestupu nedostanete (a u přestupu hrozí, že let nestihnete).

 • Click4Sky končí! ČSA ruší jednotné ceny letenek

  (01.12.2009, Akční letenky.cz) Click4SKy – nízkonákladový projekt ČSA – končí. Cestující si už nebudou moci zarezervovat levné letenky za jednotnou cenu. Včera to oznámil server iDNES.cz. ČSA zrušilo tento projekt a místo něj bude na stránkch click4sky.com nabízet nejvýhodnější tarify – nebude se ale již jednat o jednotné tarifní ceny.

 • Aerolinky budou muset uvádět úplné ceny

  (31.10.2008, Letenkář.cz) Letecké společnosti budou v Evropské unii muset uvádět úplné ceny letenek, tedy včetně poplatků. Nová pravidla rovněž zakazují veškeré rozdíly v ceně podle bydliště cestujícího. Cena za rezervaci stejné letenky ve stejnou dobu se nesmí lišit podle toho, v jaké zemi cestující je. Celková cena letenky bude muset být uvedena hned na začátku procesu, kdy si ji bude zákazník ...


Sponzorované odkazy


Letenky do Jihoafrické republiky (JAR)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.